Wagner Prado zadebiutuje w organizacji KSW podczas najbliższej gali w Ergo Arenie, która odbędzie się 9 czerwca. Rywalem nowego nabytku Konfrontacji Sztuk Walki będzie doświadczony Chris Fields! 

KSW 44. Debiutant zmierzy się z Chrisem Fieldsem
KSW 44. Debiutant zmierzy się z Chrisem Fieldsem

Prado ma za sobą występ, między innymi, w federacji UFC. Mówi się, że przymierzany jest do pojedynku z Tomaszem Narkunem, który jest mistrzem wagi półciężkiej KSW. Nowa postać w polskiej organizacji nosi przydomek „Calderiao”, a swój debiut na naszej ziemi zaliczy 9 czerwca w Ergo Arenie podczas KSW 44.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

O tym, że Chris Fields wystąpi podczas najbliższej Konfrontacji Sztuk Walki pisaliśmy już kilka dni temu. Rywal Irlandczyka nie był znany do tego weekendu, kiedy to na oficjalnej stronie KSW pojawiła się informacja o dodaniu do karty walk starcia Chris Fields vs. Wagner Prado.

Sporą niespodzianką dla niektórych jest fakt, iż Fields nie otrzymał polskiego rywala. Wcześniej spekulowano, że to właśnie jakiś nasz rodak sprawdzi aktualną formę wojownika z Wysp.

Bilety na KSW 44 cały czas są do nabycia w internecie. Warto o tym pamiętać, gdyż gala cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Trudno się temu dziwić, biorąc pod uwagę, że podczas imprezy obejrzymy, między innymi, walkę Mariusza Pudzianowskiego z Karolem Bedorfem oraz Tomasza Oświecińskiego z Erko Junem.

Kto waszym zdaniem będzie faworytem pojedynku pomiędzy debiutantem w KSW a Chrisem Fieldsem?

KSW 44. Debiutant zmierzy się z Chrisem Fieldsem
Oceń
etoto bonus na mundial