Oficjalny fight card gali KSW 43 ma już tylko sześć niewiadomych. Dzisiaj do zestawienia Konfrontacji Sztuk Walk we Wrocławiu dołączył polsko-irlandzki duet. W Hali Stulecia obejrzymy pojedynek ‚Stormin’ Norman Parke kontra Łukasz „Sasza” Chlewicki!

KSW 43. Zadziorny fighter z Irlandii rywalem Polaka

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Łukasz Chlewicki jest zawodnikiem urodzonym we Wrocławiu, co oznacza, że najbliższy występ będzie dla niego wyjątkowy pod wieloma względami. Popularny „Sasza” ostatnio nie radzi sobie w oktagonie najlepiej, jednak bez zastanowienia przyjął propozycję walki z zadziornym fighterem z Wysp Brytyjskich.

Podopieczny, a zarazem trener, Grapplingu Kraków odnotował do tej pory w zawodowej karierze MMA 14 zwycięstw, 7 porażek oraz 1 remis. Jego najbliższy oponent stoczył więcej walk i może pochwalić się też znacznie większą liczbą wygranych. Według kibiców, to właśnie Parke jest faworytem tego starcia i patrząc na ostatnie występy obu zawodników, trudno się dziwić tego rodzaju zapowiedziom.

Wojownik z Irlandii Północnej zadebiutował w Konfrontacji Sztuk Walki podczas KSW 39. Do tej pory każdy pojedynek Parke stoczył w KSW z Mateuszem Gamrotem. Drugi pojedynek tych sportowców nie zostało rozstrzygnięte po przypadkowym faulu „Gamera”.

Norman Parke w swoim rekordzie może pochwalić się 23 wygranymi i 6 porażkami. Zawodnik często kończy walki przed czasem, o czym mogło się przekonać wielu zawodników z całego świata.

NA KSW 43 poza wspomnianą wyżej parą zobaczymy również, między innymi, Damiana Janikowskiego podejmującego w rodzinnym mieście Yannicka Bahatiego oraz Michała Andryszaka z Philipem De Friesem.

etoto bonus na mundial