Organizacja KSW zaprezentowała pierwsze wideo zapowiadające kwietniową galę w Hali Stulecia we Wrocławiu. W walce wieczoru zmierzą się ze sobą Damian Janikowski i Michał Andryszak. 

KSW 43. Pierwsza zapowiedź wrocławskiej gali! [VIDEO]

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Janikowski to zapaśnik, który dopiero stawia pierwsze kroki w MMA. Do tej pory stoczył dla KSW dwie walki i każdą z nich wygrał. W swoim debiucie pokonał Julio Gallegosa, a później znakomicie poradził sobie w starciu z Antonim Chmielewskim.

Dla polskiego olimpijczyka dodatkowym smaczkiem będzie fakt, iż będzie mógł zaprezentować się przed własną publicznością. Janikowski to bowiem urodzony wrocławianin, a więc występ w Hali Stulecia będzie dla niego wyjątkowym wydarzeniem.

W ostatnim czasie sporo mówiło się o występie Michała Andryszaka na KSW 43. Sam zawodnik w mediach społecznościowych deklarował, że chciałby zmierzyć się z zakontraktowanym niedawno Philipem de Fiesem. Władze Konfrontacji Sztuk Walki mieli jednak zupełnie inne plany.

Na wrocławskim KSW zobaczymy też walkę w kategorii półciężkiej (do 77 kg), w której Dricus Du Plessis zmierzy się z obrońcą tytułu mistrzowskiego, Roberto Soldiciem.

Konfrontacja Sztuk Walki o numerze 43 odbędzie się 14 kwietnia we wrocławskiej Hali Stulecia. Organizatorzy w najbliższym czasie mają ogłaszać kolejne punkty fight cardu. W internecie trwa już przedsprzedaż wejściówek na to wydarzenie.

KSW zapowiada, że w 2018 roku odbędzie się pięć gal pod logo federacji.

etoto bonus na mundial