Organizacja KSW zaprezentowała pierwsze wideo zapowiadające kwietniową galę w Hali Stulecia we Wrocławiu. W walce wieczoru zmierzą się ze sobą Damian Janikowski i Michał Andryszak. 

KSW 43. Pierwsza zapowiedź wrocławskiej gali! [VIDEO]

Janikowski to zapaśnik, który dopiero stawia pierwsze kroki w MMA. Do tej pory stoczył dla KSW dwie walki i każdą z nich wygrał. W swoim debiucie pokonał Julio Gallegosa, a później znakomicie poradził sobie w starciu z Antonim Chmielewskim.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Dla polskiego olimpijczyka dodatkowym smaczkiem będzie fakt, iż będzie mógł zaprezentować się przed własną publicznością. Janikowski to bowiem urodzony wrocławianin, a więc występ w Hali Stulecia będzie dla niego wyjątkowym wydarzeniem.

W ostatnim czasie sporo mówiło się o występie Michała Andryszaka na KSW 43. Sam zawodnik w mediach społecznościowych deklarował, że chciałby zmierzyć się z zakontraktowanym niedawno Philipem de Fiesem. Władze Konfrontacji Sztuk Walki mieli jednak zupełnie inne plany.

Na wrocławskim KSW zobaczymy też walkę w kategorii półciężkiej (do 77 kg), w której Dricus Du Plessis zmierzy się z obrońcą tytułu mistrzowskiego, Roberto Soldiciem.

Konfrontacja Sztuk Walki o numerze 43 odbędzie się 14 kwietnia we wrocławskiej Hali Stulecia. Organizatorzy w najbliższym czasie mają ogłaszać kolejne punkty fight cardu. W internecie trwa już przedsprzedaż wejściówek na to wydarzenie.

KSW zapowiada, że w 2018 roku odbędzie się pięć gal pod logo federacji.

etoto bonus na mundial

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here