14 kwietnia podczas KSW 43 we Wrocławiu Michał Michalski zadebiutuje w największej federacji MMA w Polsce. Na oficjalnym kanale gali pojawił się właśnie materiał zapowiadający to ciekawie zapowiadające się wydarzenie!

KSW 43. Oficjalna zapowiedź debiutu Michalskiego w federacji!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Naprzeciwko Michalskiego stanie nie kto inny, jak doświadczony David Zawada, który ma na koncie walki o najwyższe cele w Konfrontacji Sztuk Walki. Ostatnio tego zawodnika mogliśmy oglądać w pojedynku przeciwko Łukaszowi „Jurasowi” Jurkowskiemu. Jak zakończył się tamto starcie, możecie przeczytać TUTAJ!

Michalski do bardzo dobrze zapowiadający się wojownik, mający za sobą występy z takimi znanymi osobistościami jak Adamem Niedźwiedziem, Mariuszem Radziszewskim i Rafałem Błachutą. Kibice z pewnością zapamiętali go dzięki świetnej dyspozycji i pewnym wypunktowaniu Dagestańczyka Nassourdine’a Imavova w październiku minionego roku.

Debiutant w federacji KSW wygrywał do tej pory 6 razy i odniósł 2 porażki. To jednak jego sobotni pojedynek będzie najtrudniejszym wyzwaniem w karierze, który powinien pokazać, w jakiej formie jest aktualnie Michalski i czy może już pomału myśleć o pasie mistrzowskim w swojej kategorii.

Przypominamy, że na parę dni przed rozpoczęciem gali KSW 43 zmieniono skład main eventu. Pojedynek wieczoru to teraz Roberto Soldić kontra Dricus „Stilknocks” Du Plessis. Wcześniej włodarze Konfrontacji Sztuk Walki chcieli, by ostatnim starciem imprezy był występ Damiana Janikowskiego.

KSW 43 na żywo startuje 14 kwietnia o godzinie 19. Galę obejrzycie w internecie oraz w systemie PPV u najlepszych operatorów sieci kablowych w Polsce.

etoto bonus na mundial