Gala KSW 43, która 14 kwietnia odbędzie się w Hali Stulecia we Wrocławiu, będzie pokazywana na żywo nie tylko w polskiej telewizji. Umowę dotyczącą praw telewizyjnych najbliższej imprezy podpisała z rodzimą federacją chorwacka stacja komercyjna RTL Hrvatska. 

KSW 43 na żywo nie tylko w polskiej telewizji!

KSW prawa telewizyjne 

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Konfrontacja Sztuk Walki od początku związana była z telewizją Polsat. Pierwsze gale pokazywane były w Polsacie Sport, a najważniejsze pojedynki – również w stacji głównej. Wraz z popularnością KSW i MMA w Polsce, włodarze organizacji postanowili przejść na tryb PPV. Od tamtej pory za obejrzenie gali KSW w Polsce trzeba płacić, wykupując do niej dostęp w internecie bądź u operatora telewizji kablowej.

Najbliższą Konfrontację, czyli KSW 43, będzie można obejrzeć także w systemie PPV. Impreza odbędzie się dokładnie 14 kwietnia, a jej początek zaplanowano na godzinę 20.

KSW 43 w zagranicznej TV

KSW otwiera się na zagraniczne rynki od dłuższego czasu, jednak po raz pierwszy podpisało umowę na prawa telewizyjne ze stacją spoza granic naszego kraju. RTL Hrvatska to jedna z największych telewizji komercyjnych w Chorwacji. Wiadomo, że współpraca pomiędzy stronami na razie zakłada tylko jedną galę, pokazywanie skrót i walk archiwalnych KSW, jednak niewykluczone, że będzie kontynuowana.

– „Jesteśmy bardzo zadowoleni z pozyskania tak mocnego partnera jak RTL, dzięki któremu fani MMA w Chorwacji otrzymają możliwość oglądania tego sportu w najlepszych wydaniu. To kolejny bardzo ważny krok w naszej międzynarodowej strategii rozwoju. Jestem przekonany, że chorwacka publiczność z przyjemnością będzie wspierać Roberto Soldicia w jego pierwszej obronie mistrzowskiego pasa KSW w wadze półśredniej” – mówi Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW.

Przypominamy, że KSW 43 online dostępne będzie z polskim komentarzem. Na razie nie wiadomo, czy gdzieś na terenie naszego kraju udostępniona będzie chorwacka transmisja.

etoto bonus na mundial