Federacja KSW opublikowała już najnowszą zapowiedź wideo zbliżającej się walki Salahdine Parnasse z Arturem Sowińskim! Zobaczcie materiał przygotowany przez Konfrontację Sztuk Walki! 

KSW 43. Artur Sowiński vs Salahdine Parnasse [ZAPOWIEDŹ]

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Sowiński w grudniu minionego roku walczył o odzyskanie pasa mistrzowskiego w wadze piórkowej, jednak mu się to nie udało. Po porażce przez poddanie z Kleberem Koike Erbstem zawodnik ze Śląska znów postanowi udowodnić, że jest gotowy do zmierzenia się o największe trofeum federacji KSW.

Salahdine Parnasse, czyli najbliższy rywal Sowińskiego, to utalentowany fighter z Francji. Mimo swojego młodego wieku, ma już stoczonych aż 11 zawodowych walk. Bardzo dobrze radzi sobie głównie w stójce, chociaż, jak przekonał się o tym chociażby Łukasz Rajewski, zalicza udane występy w parterze.

Włodarze KSW nie ukrywają, że Parnasse to przyszłość federacji, z którą wiąże się naprawdę spore nadzieje. Pokonanie Sowińskiego mogłoby mu ułatwić drogę na sam szczyt kariery, jednak popularny „Kornik” zapewnia, że jest świetnie przygotowany do pojedynku i nie odpuści rywalowi.

KSW 43 odbędzie się już 14 kwietnia w Hali Stulecia we Wrocławiu. Sprawdźcie, jakie są typy na KSW 43! Pamiętajcie, że studio przed imprezą startuje już o godzinie 19, natomiast pojedynki z karty walk rozpoczynają się 60 minut później.

Na oficjalnym kanale YT KSW pojawiła się oficjalna zapowiedź najbliższego pojedynku Sowińskiego z francuskim wojownikiem. Zobaczcie ten materiał, bo naprawdę warto – trwa nieco ponad trzy minuty, a znajdziecie w nim coś więcej, niż tylko słowne zapowiedzi.

etoto bonus na mundial