Już 3 marca w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się 42. Konfrontacja Sztuk Walki. W walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się z Tomaszem Narkunem. To jednak tylko jeden z kilku ciekawych pojedynków, jakie będzie można obejrzeć podczas tego wydarzenia. Gdzie dostępna jest transmisja online i stream z gali KSW 42?

KSW 42. Transmisja online, gdzie oglądać w internecie?

Kto walczy na KSW 42

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Podczas łódzkiego KSW zobaczymy łącznie dziewięć głównych pojedynków. Każdy z kibiców z pewnością ma swoich faworytów i czeka na konkretny pojedynek. Na pewno wśród publiki największym zainteresowaniem cieszy się główny main event, czyli starcie Khalidov – Narkun. Bardzo ciekawie zapowiada się także pojedynek Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego. Znana postać jeszcze do niedawna, po zakończeniu kariery sportowej, zajmowała się głównie dziennikarstwem sportowym. Ostatnio „Juras” pokazał się jednak z dobrej strony w oktagonie i teraz dostaje szansę na zrewanżowanie się za dawną porażkę Martinowi Zawadzie.

Podczas KSW 42 kibice będą mieli także okazję zobaczenia w akcji czterech pań. W pierwszej walce Karolina Owczarz zmierzy się z Pauliną Raszewską, natomiast w drugiej na pewno obejrzymy Ariene Lipski. Niestety, przeciwniczka tej drugiej nadal pozostaje nieznana.

KSW 42 oficjalny fight card:
 • Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
 • Marcin Wójcik – Chris Fields
 • Łukasz Jurkowski – Martin Zawada
 • Michał Materla – Scott Askham
 • Mateusz Gamrot – Grzegorz Szulakowski
 • Ariane Lipski – Silvana Gomez Juarez
 • Filip Wolański – Bartek Kopera
 • Karolina Owczarz – Paulina Raszewska
 • Krystian Kaszubowski – Christopher Henze

Kiedy startuje gala?

Konfrontacja Sztuk Walki 42 odbędzie się dokładnie 3 marca w nowoczesnym obiekcie, jakim jest łódzka Atlas Arena. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 20, a bramki dla kibiców zostaną otwarte przynajmniej godzinę przed rozpoczęciem pierwszego pojedynku.

KSW 42 transmisja w internecie PPV

 1. Wejdź na oficjalną stronę KSW TUTAJ
 2. Wybierz język transmisji i oglądaj wszystkie walki Konfrontacji Sztuk Walki 42!

Bilety na to wydarzenie rozeszły się bardzo szybko, dlatego nie wszyscy, którzy tego chcieli, będą mogli obejrzeć na własne oczy najlepszych zawodników MMA w Polsce. Na szczęście, w internecie znaleźć można transmisje online z KSW 42. Warto jednak podkreślić, że dostęp do niej należy aktywować znacznie wcześniej, niż parę minut przed startem wydarzenia.

konfrontacja sztuk walki

Zbyt późne uruchomienie streamu może spowodować, że nie będziecie mogli obejrzeć nawet pierwszych kilku pojedynków! Warto również wspomnieć o tym, że materiały wideo będą dostępne nie tylko z polskim komentarzem, ale także niemieckim oraz angielskim. Można zatem śmiało obejrzeć galę nawet ze znajomymi z zagranicy albo po prostu włączyć sobie pojedynek w innym języku, aby poczuć się tak, jak przy oglądaniu chociażby imprez organizowanych przez UFC.

Transmisja Online z KSW 42

Internetowe transmisje to zdecydowanie lepsze i wygodniejsze rozwiązanie od tradycyjnej, telewizyjnej alternatywy. Nie musimy podawać SMS-em żadnych numerów dekodera ani też klikać odpowiednich przycisków na pilocie. Nie wspominając już o tym, że aktywacja KSW 42 na kablówce wiąże się z opłatą, którą ponosimy na rachunku od operatora, a przecież nic tak nie denerwuje, jak rachunek wyższy o kilkadziesiąt złotych!

Jak obejrzeć KSW 42 w internecie?
 1. Upewnij się, że masz połączenie z internetem
 2. Wejdź TUTAJ i oglądaj KSW 42 online legalnie w jakości HD
 3. Wybierz język transmisji i oglądaj wszystkie walki Konfrontacji Sztuk Walki 42!

ksw 42 transmisja online

Gala transmitowana będzie w jakości HD, ale należy mieć na uwadze, że oglądanie w wysokiej jakości wiąże się z koniecznością posiadania dobrego łącza internetowego. Jeżeli zdarzy się wam sytuacja, iż stream zacznie „przycinać”, z pewnością powinniście rozważyć zmianę jakości obrazu na nieco niższą.

Początek transmisji z najbliższej gali KSW zaplanowany jest na godzinę 19.00.

Oferty bukmacherów na KSW 42

Większość legalnych bukmacherów już na miesiąc przed galą uruchomiła zakłady na KSW 42. Po kursach bardzo łatwo zauważyć, kto wydaje się największym faworytem, a kto może mieć spore problemy z pokonaniem swojego przeciwnika.

Według LvBET, najbardziej atrakcyjna dla kibiców będzie walka Łukasza Jurkowskiego z Zawadą. Co prawda, to temu pierwszemu daje się większe szanse na zwycięstwo, ale kursy na jego rywala wcale nie są znacznie wyższe.

kursy na ksw 42

Na chwilę obecną najmniej opłacalne wydaje się stawianie na Michała Materlę w pojedynku ze Scottem Askhamem. Na Polaka kurs waha się w granicach 1.25, co nie daje nam zbyt wysokiego zysku w przypadku trafienia typu.

Jeżeli chodzi o rywalizację pań, bardziej prawdopodobne jest zwycięstwo Pauliny Raszewskiej. Za każdą postawioną na nią złotówkę możemy zarobić niecałe 40 groszy. W przypadku Karoliny Owczarz potencjalny zarobek jest znacznie wyższy, bo pozwala nam podwoić stawkę!

Konfrontacja Sztuk Walki 2018

Organizacja KSW planuje w 2018 roku dać kibicom nie cztery, ale aż pięć gal. Co ciekawe, aż trzy dni odbędą się w pierwszym półroczu. Miesiąc po KSW 42 zaplanowano podobne wydarzenie w Hali Stulecia we Wrocławiu. Wiadomo już, że w main evencie zobaczymy wówczas Damiana Janikowskiego, który zmierzy się z Michałem Andryszakiem.

Kursy bukmacherskie na kolejne KSW jeszcze są niedostępne. Prawdopodobnie pojawią się dopiero wtedy, gdy będzie już znany oficjalny fight card z co najmniej kilkoma pojedynkami.

KSW 42. Transmisja online, gdzie oglądać w internecie?

KSW 42 odbędzie się 3 marca. Na pewno telewizje kablowe umożliwią wykupienie transmisji, jednak zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest transmisja przez internet. Dobra jakość obrazu, dźwięku, a co najważniejsze – możliwość oglądania nie tylko na kanapie, ale także w łóżku, a nawet poza domem.

Dzięki transmisji internetowej nie musicie ograniczać się do siedzenia przed telewizorem. Jak tylko będziecie chcieli, będziecie mogli oglądać zmagania swoich faworytów nawet na spacerze z psem! Wystarczy połączenie internetowe, a oto w dzisiejszych czasach raczej nietrudno!

Wszelkie terminy dotyczące KSW 42 mogą jeszcze ulec zmianie! Organizatorzy na bieżąco informują o wszelkiego rodzaju modyfikacjach i ewentualnych absencjach poszczególnych bohaterów gali.

etoto bonus na mundial