KSW 42 transmisja online. Gdzie oglądać?

KSW 42 tylko w PPV. Gdzie zobaczymy walki podczas kolejnej Konfrontacji Sztuk Walki?

Zdecydowana większość gal organizowanych przez KSW jest dostępna wyłącznie w systemie PPV. Gdzie oglądać i jak wykupić transmisje online z tego wydarzenia? Czy jest możliwość oglądania gal w TV otwartej?

Niemal od samego początku istnienia federacji jej telewizyjnym partnerem był Polsat Sport. Pierwsza gala transmitowana w tej stacji to KSW II. Natomiast pierwszą galą transmitowaną wyłącznie w systemie PPV było KSW 20. Jak możemy przeczytać choćby tutaj, gala okazała się komercyjnym sukcesem i wyniki sprzedaży PPV przekroczyły 100 tysięcy.

Gala MMA

Dostęp do gali można wykupić na kswtv.com. Transmisja online jest dostępna również na Ipla.tv. Transmisje gal możemy oglądać z komentarzem w dwóch językach – polskim i angielskim. Niektóre gale były również dostępne w TV otwartej. Mniejsze gale i studyjne wydarzenia były transmitowane na kanale Polsat i Polsat Sport.

Cena transmisji jest niezależna od tego czy wykupiona jest bezpośrednio na kswtv.com, czy poprzez ipla.tv. Poza transmisjami online gale KSW można śledzić w relacjach tekstowych na portalach sportowych.