Do łódzkiej Konfrontacji Sztuk Walki pozostało coraz mniej czasu. Organizacja właśnie opublikowała materiał wideo z oficjalną zapowiedzią starcia Marcina Wójcika z Chrisem Fieldsem!

KSW 42. Oficjalna zapowiedź walki Wójcik vs. Fields

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Wójcik należy do tych zawodników, którzy występowali na imprezach KSW jeszcze przed największym boomem na MMA w Polsce. Zawodnik wznowił współpracę z Lewandowskim i Kawulskim w marcu 2016 roku. Po pokonaniu Tomasza Kondraciuka, Michała Fijałka i Marcina Łazarza otrzymał możliwość wzięcia udziału w walce o pas mistrzowski, w której uległ Tomaszowi Narkunowi. W pojedynku zaprezentował się jednak na tyle dobrze, że federacja postanowiła po raz kolejny zatrudnić go przy organizacji gali.

Chris Fields do tej pory w KSW stoczył jedną walkę. Miało to miejsce podczas wydarzenia w Dublinie, gdzie po trzech rundach w naprawdę dobrym wykonaniu pokonał Michała Fijałkę. Członek drużyny SBG Ireland stoi w Łodzi przed ogromną szansą, gdyż zwycięstwo na KSW 42 może być dla niego przepustką do kolejnych występów w Polsce.

W oficjalnej zapowiedzi starcia na KSW 42 obaj wojownicy powiedzieli co nieco o najlepszych stronach swoich rywali oraz wspominali dotychczasowe występy podczas Konfrontacji Sztuk Walki. Kto będzie górą w Atlas Arenie? Na to pytanie poznamy odpowiedź już 3 marca. Gala startuje o godzinie 20!

Chcesz obejrzeć galę KSW 42 w internecie? Przeczytaj, gdzie jest najlepsza transmisja PPV online!

etoto bonus na mundial