3 marca w łódzkiej Atlas Arenie dojdzie do pojedynku niepokonanego Mateusza Gamrota z niezwykle walecznym i groźnym Grzegorzem Szulakowskim. Zobaczcie oficjalną zapowiedź wideo tej walki!

KSW 42. Oficjalna zapowiedź starcia Gamrot - Szulakowski [VIDEO]

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Spotkanie obu wojowników odbędzie się podczas gali KSW 42 w Łodzi. Mateusz Gamrot, który jeszcze nie przegrał w MMA, będzie bronił pasa wagi lekkiej Konfrontacji Sztuk Walki. Stawka jest więc spora, szczególnie, że Gamrot jest najmłodszym posiadaczem tytułu mistrzowskiego polskiej organizacji!

Grzegorz Szulakowski to jednak naprawdę solidny rywal, który bez wątpienia nie jedzie do Łodzi tylko po to, by dać się pokonać. Fighter urodzony w Namysłowie do tej pory w zawodowej karierze w formule mieszanych sztuk walki odnotował tylko jedną porażkę! Walkę o pas zapewniła mu znakomita seria ośmiu wygranych z rzędu, która trwa od gali PLMMA 20: Extra w Pruszkowie.

Oferta legalnego bukmachera na www.eFortuna.pl zakłada, że faworytem starcia na KSW 42 jest Mateusz Gamrot. Kurs na zwycięstwo tego zawodnika wynosi 1.25. W przypadku triumfu Szulakowskiego można zdobyć prawie trzy razy więcej! (Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich)

W oficjalnej zapowiedzi opublikowanej na kanale KSW w serwisie YouTube, obaj wojownicy zapowiadają ostrą walkę do ostatniego tchu. Kibice z pewnością będą mieli w tym pojedynku co oglądać, gdyż każdy z uczestników walki wydaje się zdeterminowany i zmobilizowany do osiągnięcia sukcesu!

Poniżej znajdziecie pełen materiał wideo z wypowiedziami bohaterów pojedynku Mateusz Gamrot – Grzegorz Szulakowski.

etoto bonus na mundial