Podczas KSW 42 w Atlas Arenie Ariane Lipski postara się obronić pas mistrzowski w walce z Silvaną Gomez Juarez. Na oficjalnym koncie Konfrontacji Sztuk Walki w serwisie YouTube opublikowano zapowiedź wideo tego starcia! 

Oficjalnie: KSW zaprezentowało rywalkę Lipski!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Dla Ariane Lipski będzie to już druga obrona pasa. W pierwszej, podczas gali KSW 39, pokonała przez poddanie Marianę Morais. Zawodniczka z Brazylii jest niepokonana w Konfrontacji Sztuk Walki od 2015 roku. Na swoim koncie ma aż osiem zwycięstw z rzędu, z czego cztery przed czasem. Nic dziwnego, że legalni bukmacherzy to właśnie „Królową przemocy” uważają za faworytkę marcowego pojedynku.

Silvana Gomez Juarez posiada znacznie większe doświadczenie w MMA od Ariane Lipski. Od Brazylijki walczy o trzy lata dłużej. Wcześniej była niepokonaną mistrzynią boksu oraz kickboxingu. W oktagonie ostatnio walczyła w marcu 2017 roku, kiedy pokonała już w pierwszej rundzie Marię Vegę.

Ciekawym epizodem w życiu Juarez jest sześcioletni występ w drużynie grającej w rugby. Argentyńska wojowniczka na co dzień mieszka w San Miguel de Tucuman.

KSW 42 odbędzie się już 3 marca w Łodzi. W walce wieczoru wystąpią przeciwko sobie Mamed Khalidov i Tomasz Narkun. Transmisja online KSW 42 dostępna będzie zarówno w portalu internetowym Konfrontacji, jak i w popularnych sieciach kablowych w Polsce.

Podczas wydarzenia zobaczymy nie tylko Lipski i Juarez. KSW 42 będzie również okazją do debiutu dla Pauliny Raszewskiej oraz Karoliny Owczarz.

etoto bonus na mundial