Nie udało się Łukaszowi Jurkowskiemu zrewanżować Martinowi Zawadzie za porażkę sprzed lat. Popularny „Juras” zakończył swój występ na KSW 42 zaraz po pierwszej rundzie. 

KSW 42. Nieudany rewanż Jurkowskiego! [VIDEO]

Zgodnie z zapowiedziami obu zawodników, walka odbywała się głównie w stójce. Zarówno Jurkowski, jak i Zawada popisali się kilkakrotnie ciekawymi akcjami, jednak żadnemu z nich nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść przed upłynięciem pierwszej rundy starcia.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Druga runda już się nie odbyła, gdyż sztab szkoleniowy Łukasza Jurkowskiego zdecydował, że zawodnik nie jest w stanie przez kontuzję mostka kontynuować występu na KSW 42. Walka, oczywiście, została zapisana jako zwycięska dla Martina Zawady.

Czy „Juras” postanowi jeszcze powrócić do MMA? Wiele wskazuje na to, że nie, jednak ostateczna decyzja samego zawodnika jeszcze w tej kwestii nie zapadła. – Nie wiem, co dalej z moją karierą. Muszę to przemyśleć, przegadać, przeanalizować. To była moja dobra runda – powiedział w oktagonie Jurkowski zaraz po porażce w KSW 42.

Juras – łokieć

Woooooooo!!! #KSW42

Publié par KSW sur samedi 3 mars 2018

 

Oglądaj KSW 42 online – KLIKNIJ TUTAJ!

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here