Krystian Kaszubowski zaliczył bardzo udany debiut w federacji KSW! Zawodnik Mighty Bulls Gdynia potrzebował nieco ponad minuty, by wygrać pojedynek z Christopherem Henzem!

KSW 42. Henze rozbity łokciami przez Kaszubowskiego! [VIDEO]

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Cały pojedynek trwał tylko 70 sekund. Polak do walki podszedł z planem, by jak najszybciej sprowadzić rywala do parteru i ta sztuka udała mu się kilka sekund po pierwszym gongu. Henze bronił się jak tylko mógł, jednak Kaszubowski szybko wykluczył rękę oponenta, a następnie obłożył go ciosami z łokci.

Dla Krystiana Kaszubowskiego to kolejna wygrana w formule MMA. Zawodnik zadebiutował w tej dyscyplinie sportowej w 2013 roku. Jest podopiecznym Grzegorza Jakubowskiego, a występ w Łodzi był jego pierwszym dla KSW. Z pewnością po tak dobrej prezentacji umiejętności Kawulski i Lewandowski dadzą mu kolejne szanse.

Krystian Kaszubowski kontra Christopher Henze to dopiero początek oficjalnej karty walk KSW 42. Walką wieczoru będzie pojedynek Mameda Khalidova z Tomaszem Narkunem. Początek tego starcia zaplanowano na około godziny 23.

A oto, jak Kaszubowski zakończył sobotnią walkę w Atlas Arenie:

KSW 42 – Kaszubowski

Co za początek KSW 42 Łódź!Witamy w KSW Krystian Kaszubowski.Wciąż możecie kupić dostęp PPV na KSWTV.com

Publié par KSW sur samedi 3 mars 2018

 

Chcesz obejrzeć pozostałe walki KSW 42? Kliknij TUTAJ!

etoto bonus na mundial