Krzysztof Jotko, jeden z najlepszych polskich zawodników wagi średniej, wystąpi 14 kwietnia na gali UFC on FOX 29. Jego przeciwnikiem będzie niepokonany od dwóch lat Brad Tavares.

Krzysztof Jotko
(Krzysztof Jotko/Fot. twitter.com/JotkoMMA)

Trudny przeciwnik

Krzysztof Jotko opublikował na swoim profilu w portalu Twitter, że udało mu się podpisać kontrakt na kolejną walkę. Na oficjalne potwierdzenie tej informacji oraz poznanie nazwiska rywala Polaka nie trzeba było długo czekać.

Amerykanin Brad Tavares to bardzo solidny wojownik. W zawodowym MMA nie przegrał od dwóch lat. Pokonał w ostatnim czasie, między innymi, Caio Magalhaesa, Eliasa Theodorou i Thalesa Leitesa.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Kryzys w MMA

Polski wojownik przechodzi coś w rodzaju kryzysu formy. W minionym roku nie udało mu się wyjść zwycięsko z żadnego starcia z rywalami. Najpierw przegrał na punkty z Davidem Branchem, a następnie dał się już w pierwszej rundzie znokautować Uriahowi Hallowi. Jotko jest obecnie na dwunastym miejscu w rankingu UFC w swojej kategorii wagowej.

„Polska” gala

Podczas kwietniowej gali UFC on FOX 29 zobaczymy też innego Polaka, Adama Wieczorka, który również niedawno został zapowiedziany przez władze federacji. W main evencie czeka nas natomiast pojedynek Dustina Poiriera z Justinem Gaethje.

etoto bonus na mundial