Karolina Kowalkiewicz zapowiada, że będzie walczyła w MMA jeszcze przez trzy lata. Jej niespełnioną ambicją jest natomiast rewanż pojedynku z Joanną Jędrzejczyk. Czy dojdzie do ponownego starcia obu pań?

Kowalkiewicz myśli o emeryturze, ale najpierw walka z Jędrzejczyk!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Kowalkiewicz zobaczymy w akcji już w kwietniu podczas gali UFC 223 w Nowym Jorku. Jej przeciwniczką będzie Felice Herrig. Podczas tej samej imprezy obejrzymy rewanżowy pojedynek o tytuł mistrzowski pomiędzy Joanną Jędrzejczyk a Rose Namajunas. 32-latka jest w dobrej formie, ale nie ukrywa, że myśli już pomału o sportowej emeryturze.

Zanim jednak Kowalkiewicz odejdzie ze sportu, chciałaby ponownie spotkać się w oktagonie z Joanną Jędrzejczyk. Polskie zawodniczki spotkały się w UFC 205. Fighterce z Łodzi udało się nawet znokautować rodaczkę w czwartej rundzie, ale ostatecznie przegrała.

– Powiem szczerze, że gdybym mogła wybierać, z kim chciałaby jeszcze raz spotkać się w klatce, to byłaby to Asia, bo to z walki z nią mam niespełnione sportowe ambicje. Mogłam dać z siebie więcej. I chciałabym rewanżu z Asią – przyznaje Kowalkiewicz w rozmowie z Radiem Zet.

Karolina Kowalkiewicz z pewnością będzie trzymała kciuki za Jędrzejczyk w najbliższej walce, ale przyznaje, że uważa, iż to Namajunas jest jej faworytką.

– Bardzo czekam na tę walkę, bardzo jestem jej ciekawa. Wydaje mi się, że Rose po raz drugi wygra… ale zobaczymy – dodaje sportsmenka.

A wy chcielibyście zobaczyć walkę Jędrzejczyk kontra Kowalkiewicz? Być może w KSW?

etoto bonus na mundial