Maciej Kawulski spotkał się z Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem i jego trenerem, Robertem Złotkowskim. Rozmowy dotyczyły kolejnej walki rapera na gali KSW.

Kolejna walka Popka jeszcze w tym roku!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Raczej mało kto mógł przypuszczać, że „Popka” nie zobaczymy już w oktagonie na imprezie organizowanej przez Konfrontację Sztuk Walki. Mikołajuw przy okazji każdej gali skupia uwagę mediów, robi wokół swoich występów niemały szum, a jakby tego było mało zawsze dostaje przeciwnika, który jest znany nie tylko w świecie MMA, co show-biznesu.

Raper dla KSW stoczył do tej pory trzy walki, ale udało mu się zwyciężyć tylko w jednej z nich. Wygraną odnotował z raczej mało wymagającym Robertem „Hardkorowym Koksem” Burneiką.

„Popek” ostatni raz wystąpił podczas KSW 41 w Katowicach. Jego rywalem był wówczas aktor Tomasz Oświeciński. Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie.

Gdzieś pomiędzy tańcem, a walką z gwiazdami 💪😄 spotkanie z Popek Monster i Robert Złotkowski

Publié par Maciej Kawulski sur mercredi 7 février 2018

Jakiś czas temu mówiono o tym, że mogłoby dojść do rewanżu walki Popek – Oświciński. Maciej Kawulski podkreślał w mediach, że jest duża szansa na zorganizowanie tej walki. Czy to jednak właśnie w tej sprawie prowadzono ostatnie rozmowy? Tego, niestety, nie wiadomo.

Współwłaściciel KSW zamieścił w portalu społecznościowym jedynie krótką informację, bez żadnych konkretów. Można jedynie przypuszczać, że „Popka” zobaczymy w klatce jeszcze w tym roku. Najbliższa impreza, to jest KSW 42, odbędzie się 3 marca. Na razie nie wiadomo, gdzie i kiedy dokładnie zostaną zorganizowane następne gale. Jest jednak duża szansa, że to jeszcze w 2018 roku znów zobaczymy rapera w akcji… i wcale nie mowa tu o programie „Taniec z gwiazdami”.

etoto bonus na mundial