Nie samym KSW żyje polski fan MMA. Już w najbliższy weekend odbędzie się w Warszawie gala Fight Exclusive Night 20: Next Level. Organizatorzy wydarzenia podali oficjalną datę, miejsce i godzinę rozpoczęcia oficjalnej ceremonii ważenia z udziałem wszystkich fighterów.

Poznaliśmy wszystkich bohaterów gali FEN 20!

Najbliższa gala FEN

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Fight Exclusive Night to nie tylko MMA, jednak organizacja zawsze przygotowuje dla fanów formuły mieszanych sztuki walki naprawdę ciekawe pojedynki, o której warto wspomnieć. Podczas najbliższego FEN, które odbędzie się w stolicy naszego kraju, zobaczymy w sumie dziewięć pojedynków, z czego cztery z nich w K-1.

Organizatorzy imprezy zatytułowanej „Next Level” parę dni temu podali już oficjalny fight card FEN 20. Dla wielu kibiców złą wiadomością będzie fakt, że nie dojdzie w marcu do długo wyczekiwanego starcia w rolach głównych z Tymoteuszem Świątkiem oraz Pawłem „Trybsonem” Trybałą. Temu drugiemu przydarzył się uraz, a co za tym idzie – nie był w stanie w stu procentach przygotować się do występu.

Prawdopodobne „Trybsona” zobaczymy na kolejnym FEN-ie. Zapowiedziano bowiem, że do jego pojedynku ze Świątkiem z całą pewnością dojdzie w najbliższym czasie.

Gala FEN 20: Next Level odbędzie się 10 marca w hali Torwar w Warszawie. Początek zaplanowano na godzinę 18.

FEN 20 ceremonia ważenia 

Oficjalny plakat FEN 20 (Konferencja i Ceremonia Ważenia)
Oficjalny plakat FEN 20 (Konferencja i Ceremonia Ważenia)

Na oficjalnej stronie internetowej FEN 20 podano już datę startu konferencji prasowej przed galą oraz ceremonii ważenia. Na spotkanie z dziennikarzami może wybrać się każdy kibic, wstęp jest wolny. Konferencja zaplanowana jest na najbliższy czwartek, to jest 8 marca, na godzinę 15. Podczas wydarzenia do dyspozycji będą Radosław Paczuski, Stanisław Zaniewski, Arkadiusz Wrzosek, Artur Bizewski, Marian Ziółkowski i Mateusz Rębecki.

Jeżeli chodzi o ceremonię ważenia, ta odbędzie się 9 marca w „Hulakula” przy ulicy Jagiellońskiej 85B w Warszawie. Również i w tym przypadku kibice mogą obejrzeć zawodników na żywo zupełnie za darmo. Początek ważenia o godzinie 18.

etoto bonus na mundial