Nie wiadomo, kiedy dokładnie Conor McGregor wróci do oktagonu UFC. Obecnie śrubuje niechlubny rekord najdłużej niewalczącego mistrza organizacji i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało się coś w tej kwestii zmienić.

Kiedy McGregor wróci do oktagonu?

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Kibice ostatni raz widzieli w akcji McGregora podczas walki bokserskiej z Mayweatherem Juniorem. Jeżeli chodzi o jego starcia w MMA, takie odbyło się z jego udziałem ponad 460 dni temu! Jeszcze nigdy żaden mistrz organizacji UFC tak długo nie bronił zdobytego pasa. Co gorsza, nic nie wskazuje na to, by Irlandczyk w najbliższym czasie planował wrócić do oktagonu.

John Kavanagh, wieloletni trener McGregora, wypowiedział się na temat jego powrotu. Według niego, zawodnik powinien zmierzyć się z Natem Diazem, ale dopiero wtedy, gdy ten najpierw udowodni swoje umiejętności w starciu z kimś innym.

– „Moim zdaniem Nate najpierw zawalczy z kimś innym. Może z Woodleyem, a może przeciwko innemu dobremu zawodnikowi z tej dywizji i jeśli bogowie MMA się do niego uśmiechną, wyjdzie zwycięsko z tej walki. Conor zawalczy ze zwycięzcą starcia Khabiba z Tonym i w sylwestra będzie można zorganizować ten wspaniały pojedynek” – powiedział Kavanagh.

Nikt w branży nie przewiduje, by miało dość do starcia McGregora z Mayweatherem w formule mieszanych sztuk walki. Obaj zawodnicy cały czas prowokują się na łamach mediów społecznościowych i niewykluczone, że za jakiś czas rzeczywiście ktoś spróbuje zorganizować ich kolejne spotkanie. Trzeba jednak mieć na uwadze, że Mayweather nadal jest niepokonany w zawodowej karierze, a ewentualna porażka, nawet w MMA, mogłaby bardzo zaszkodzić jego wizerunkowi.

etoto bonus na mundial