Maciej Kawulski udzielił wywiadu kanałowi Polsat Sport, w którym opowiedział o najbliższych planach organizacji, rekordowej sprzedaży biletów na KSW 42 oraz o walce Pudziana z Karolem Bedorfem!

Kawulski: Bilety na KSW 42 sprzedają się w rekordowym tempie!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Już 3 marca w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się gala KSW 42. Konfrontacja Sztuk Walka wraca do tego miasta po dość długiej przerwie. Współwłaściciel organizacji wyjaśnił, skąd taka, a nie inna decyzja.

– „Uznaliśmy, że po wysypie nowych, teoretycznie lepszych obiektów, powracanie do Łodzi, która jest już nieco zakurzona, jest jakimś ryzykiem. Okazało się jednak, że samo miejsce geograficzne było wygłodniałe tych emocji i KSW” – powiedział Kawulski.

Zarządzający KSW jest bardzo zadowolony ze sprzedaży wejściówek na zbliżającą się galę. Pokusił się nawet, by wspomnieć o o potencjalnym rekordzie.

– „Bilety sprzedają się doskonale. Jest to prawdopodobnie jeden z kolejnych rekordów bramki, a na pewno będzie komplet na chyba drugiej co do wielkości hali w Polsce. Wydaje się, że 3 marca będzie w tej części Europy prawdziwym świętem MMA” – dodał współwłaściciel KSW.

W rozmowie z Polsatem Sport padło także pytanie o pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Karolem Bedorfem, którego od wielu miesięcy domagają się nie tylko sami zawodnicy, ale także kibice.

Zostały 3 tygodnie do gali 😎Zaczynamy podgrzewać atmosferę jeszcze bardziej❗

Publié par Maciej Kawulski sur samedi 10 février 2018

– „To już nie jest żadną tajemnicą, że ta walka jest pewna. Karol Bedorf z Mariuszem Pudzianowskim staną naprzeciwko siebie. Planujemy, żeby to był main event gali KSW 44, a o szczegółach będzie informować wkrótce” – zakończył Kawulski.

Wywiadu przed KSW 42 udzielił ostatnio także, między innymi, Tomasz Narkun, który wystąpi w walce wieczoru tej imprezy. Najważniejsze wypowiedzi wojownika znajdziecie TUTAJ.

etoto bonus na mundial