Informacja nie jest jeszcze potwierdzona oficjalnie, ale wszystko wskazuje na to, że 15 września odbędzie się w Moskwie pierwsza gala UFC zorganizowana w Rosji! 

Już we wrześniu historyczna gala UFC w Rosji!
Już we wrześniu historyczna gala UFC w Rosji!

Największa federacja MMA na świecie organizuje wydarzenia niemal na wszystkich kontynentach, jednak do tej pory ani razu nie miała okazji zaprezentować swoich wojowników w Rosji. Podobno zmieni się to jeszcze w tym roku, gdyż na 15 września planowane jest zorganizowanie UFC w Moskwie.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Dana White jeszcze nie ogłosił oficjalnie moskiewskiej imprezy, ale informację podał Adam Zubajrajew, znany dziennikarz, którego źródła zazwyczaj są pewne, a plotki bardzo często okazują się mieć wiele wspólnego z prawdą.

Kto miałby wystąpić na UFC w Moskwie? Kibice liczą na to, że wreszcie zorganizowany zostanie pojedynek pomiędzy Chabibem Nurmagomiedowem a Conorem McGregorem. Irlandczyk nieraz podkreślał, że chciałby właśnie w Rosji zmierzyć z tym zawodnikiem. Pytanie tylko, czy „Notorious” w ogóle będzie chciał wrócić do oktagonu w najbliższym czasie.

W mediach branżowych mówi się także o tym, że na gali w Moskwie wystąpi Aleksander Wołkow. Sam zainteresowany na razie nie komentuje tej sprawy, tak więc trudno w jakikolwiek sposób odnieść się do tych informacji.

Pewne jest jedno. UFC musi przygotować naprawdę solidną kartę, by Rosjanie chętnie wzięli udział w historycznym wydarzeniu. Tamtejszy rynek ma wiele znakomitych organizacji mieszanych sztuk walki, w których nie brakuje znakomitych postaci.

Już we wrześniu historyczna gala UFC w Rosji!
Oceń
etoto bonus na mundial