Federacja KSW zaprezentowała oficjalny materiał wideo z zapowiedzią zbliżającej się gali w łódzkiej Atlas Arenie! Impreza zaplanowana jest na 3 marca bieżącego roku. 

KSW 42 fight card

Podczas KSW 42 zobaczymy co najmniej dziewięć pojedynków. Znamy już niemal komplet wszystkich zawodników, których będzie można podziwiać w akcji w oktagonie.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Dla kibiców jednym z najbardziej elektryzujących starć w łódzkiej hali będzie spotkanie Mameda Khalidova z Tomaszem Narkunem. Fanów MMA nie powinny też zawieść pojedynki o pasy mistrzowskie: Mateusza Gamrota w starciu z Grzegorzem Szulakowskim oraz Ariane Lipski, która jeszcze nie poznała nazwiska swojej marcowej rywalki.

Już jest oficjalna zapowiedź łódzkiego KSW 42!

Juras na dobre wraca do MMA

Jeszcze nie tak dawno znany głównie z komentowania walk, Łukasz „Juras” Jurkowski zmierzy się podczas KSW 42 z Martinem Zawadą. Dla obu panów będzie to okazja do rewanżu. 12 lat temu górą był popularny „King Kong”. Ich starcie zaplanowano na trzy rundy po 5 minut każda.

Materla na KSW 42

Niezwykle interesująco, przynajmniej na papierze, wygląda fight Mateusz Materli ze Scottem Askhamem (15-4, 9 KO, 2 Sub). Zawodnik Berserkers Team wydaje się być gotowy do starć z najlepszymi. Po porażce z Khalidovem zaliczył dwa bardzo udane występy: na KSW 35 nie dał szans Antoniemu Chmielewskiemu, natomiast podczas czterdziestej gali pokonał Brazylijczyka Paulo Thiago.

 

etoto bonus na mundial