Łukasz „Juras” Jurkowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich zawodników MMA, został oskarżony przez byłą dziewczynę o pobicie. Sportowiec już wydał oświadczenie w tej sprawie.

Jurkowski oskarżony o pobicie swojej dziewczyny!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Jurkowski jest pierwszym zawodnikiem, który zdobył puchar KSW. Popularny „Juras” ostatnio ponownie wszedł do oktagonu, jednak doznał porażki z Davidem Zawadą i nie wiadomo, czy jeszcze będzie chciał wystąpić przed publicznością w jakimś starciu. Od KSW 42 minęło już nieco czasu, a o samym zawodniku, niestety, ostatnio mówi się w kontekście oskarżeń o pobicie, aniżeli o jego sportowych planach na przyszłość.

Była dziewczyna Jurkowskiego zamieściła w mediach społecznościowych post ze zdjęciami siniaków. Miały one powstać na skutek ostrej kłótni pomiędzy Jurkowskim a jego partnerką

– Nie będę zagłębiała się w szczegóły. Siniaki zejdą, ale uraz pozostanie już na zawsze – pisze Marta na Instagramie.

Na odpowiedź samego zainteresowanego nie trzeba było długo czekać. W social mediach zamieścił specjalne oświadczenie, w którym wyjaśnił całą sprawę, a także zapowiedział, iż zaangażował do sprawy prawników.

– W związku z upublicznieniem mojej byłej dziewczyny Marty M. informacji o rzekomym pobiciu informuję, że jest to odpowiedź i manipulacja na postępowanie karne którego oczekuje w związku z szantażowaniem, stalkingiem, nękaniem, groźbami wobec mojego dziecka i bliskich, kradzieży pieniędzy, kradzieży danych karty kredytowej z ich wykorzystaniem, atakami agresji w stosunku do mnie. Z rzekomego pobicia mam nagrane filmy, które będą dowodem w sprawie. Proszę o wstrzymanie się z oceną sytuacji do czasu upublicznienia dowodów i wyroków sądowych. Tych jestem pewien w 100 proc. Siniaki, które prezentuje, są wynikiem powstrzymania furii, bicia mnie i niszczenia mienia w moim mieszkaniu. Wszystko jest nagrane. Próba zniszczenia mojego telefonu też. Pech dla niej że dane przetrwały – czytamy na oficjalnym profilu Jurkowskiego na FB.

Była dziewczyna Jurkowskiego leczyła się niegdyś w zakładzie psychiatrycznym, po tym jak nie mogła pogodzić się z rozstaniem ze sportowcem.

– Czas zakończyć ten koszmar raz na zawsze. Sprawa jest już w toku. Mamy na wszystko 100 proc. dowodów i świadków. Koniec. dość – zdecydowanie dodaje „Juras”.

Warto dodać, że posty Marty zniknęły już z Instagrama.

etoto bonus na mundial