Joanna Jędrzejczyk może być drugą osobą związaną z MMA, która weźmie udział w show „Taniec z gwiazdami”. Ostatnio w tym programie wystąpił Popek Monster

Joanna Jędrzejczyk w "Tańcu z gwiazdami"?
Joanna Jędrzejczyk w „Tańcu z gwiazdami”?

Była mistrzyni UFC przebywa obecnie w Polsce, gdzie odpoczywa po ostatniej walce z Rose Namajunas. Zawodniczka jest w ciągłych rozjazdach, ale na co dzień stara się przebywać w swoim rodzinnym Olsztynie. To właśnie tam spotkała się z Iwoną Pavlović, która także jest związana z tym miastem.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Jurorka programu „Taniec z gwiazdami” podobno bardzo namawia polską fighterkę do wystartowania w tym show. Przyznała to sama zawodniczka, która napisała o tym w swoich social mediach.

Na chwilę obecną wydaje się mało realne, by JJ miała zostać gwiazdą Polsatu. Po pierwsze, już 28 lipca czeka ją starcie z Tecią Torres. Po drugie, Polka nie planuje w najbliższym czasie zakończenia kariery, a nauka tańca mogłaby pochłonąć wiele godzin, które są niezbędne do treningów MMA.

Olsztyńskie Divy💃🏽💃🏽 Miło spotkać Panią Iwonę Pavlovic – Jurorkę wszystkich edycji tańca z gwiazdami, a przede wszystkim ikonę kobiecości i mojego kochanego Olsztyna🌳 Widzicie mnie w @tanieczgwiazdami ?🤔 Bo pani Iwona mocno mnie namawia💁🏻‍♀️ | Divas from Olsztyn.💃🏽💃🏽 It was nice to meet Iwona Pavlovic, the judge of all editions of „Dancing with the Stars” TV show.😍 Would I be a good partner in the show?🤔 Miss Iwona strongly encourages me to take part in the next edition.💁🏻‍♀️ 💃🏽 @iwonapavlovic 👸🏻#joannajedrzejczyk #JJ #TheQueen #JJQueen #Olsztyn #tanieczgwiazdami #dancingwiththestars #taniec #sport #divas #IwonaPavlovic

A post shared by Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk) on

Warto przypomnieć, że w „Tańcu z gwiazdami” ostatnio brał udział Popek Monster. Charyzmatyczny raper oraz zawodnik mieszanych sztuk walki doszedł wyjątkowo daleko, gdyż odpadł dopiero przed samym finałem.

Jakie jest wasze zdanie na temat obecności sportowców w programach rozrywkowych? Uważacie, że robią dobrze, decydując się na występy w telewizji czy może wręcz przeciwnie?

Joanna Jędrzejczyk w „Tańcu z gwiazdami”?
Oceń
etoto bonus na mundial