Organizatorzy gali Babilon MMA 3 przedstawili oficjalny plakat imprezy, która odbędzie się 16 marca w hali MOSiR w Radomiu. W walce wieczoru staną naprzeciw siebie Szymon Kołecki i Łukasz Borowski. 

Babilon MMA 3

Bilety na Babilon MMA 3

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Wszystkie walki gali będzie można obejrzeć na antenie kanałów sportowych Polsatu. Jeżeli ktoś planuje wybrać się do Radomia, może kupić wejściówkę na to wydarzenie już za 70 złotych. Wszystkie bilety rozprowadzane są za pośrednictwem portalu internetowego Eventim.

Niepokonany w MMA

W Main Evencie Szymon Kołecki stoczy pojedynek z Łukaszem Borowskim. Dla Kołeckiego będzie to już 5 pojedynek MMA w karierze – do tej pory nie odniósł żadnej porażki i co więcej każdą z nich kończył przez KO. Jego marcowy rywal nie może pochwalić się aż tak dobrym bilansem. Co prawda ma tyle samo wygranych, ale prawie dwa razy tyle porażek. Przez nokaut zwyciężał natomiast tylko dwukrotnie.

Obecny fight card gali Babilon MMA 3 wygląda następująco, ale – rzecz jasna – zostanie wkrótce powiększony o kolejne starcia:

93 kg: Szymon Kołecki – Łukasz Borowski (walka wieczoru)

65,8 kg: Daniel Rutkowski – Mateusz Siński

120 kg: Michał Orkowski – Łukasz Łysoniewski.

Plakat gali Babilon MMA 3
Oficjalny plakat gali Babilon MMA 3

Kto jeszcze wystąpi na Babilon MMA 3?

Nie wiadomo, kiedy organizatorzy ogłoszą następne nazwiska. Prawdopodobnie wydarzy się to na dniach, bowiem do samej imprezy pozostało już stosunkowo niewiele czasu. Na pewno gala Babilon nie może równać się nazwiskami z KSW, jednak trzeba przyznać, że z każdym rokiem wygląda coraz atrakcyjniej.

etoto bonus na mundial