Już 7 kwietnia czeka nas pojedynek Joanny Jędrzejczyk z Rose Namajunas. Polska zawodniczka jest pewna siebie przed rewanżem i nie ukrywa, że jej najbliższa walka ma dla niej większe znaczenie, niż cała dotychczasowa kariera! 

Jędrzejczyk przed wielkim rewanżem: Królowa wróciła!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Jędrzejczyk była faworytką do zwycięstwa podczas UFC 217, jednak niespodziewanie została znokautowana już w pierwszej rundzie. To była jej pierwsza porażka w zawodowej karierze w formule mieszanych sztuk walki. Polska fighterka zdominowała kategorię słomkową, dlatego nikt nie spodziewał się tego, że nie poradzi sobie z Namajunas i będzie zmuszona oddać ciężko wywalczony pas mistrzowski największej organizacji MMA na świecie.

Przedstawiciele Ultimate Fighting Championship stanęli na wysokości zadania i bardzo szybko zorganizowali rewanż listopadowego pojedynku. Bukmacherzy nie mają wątpliwości, że to Polka jest faworytką, jednak jej najbliższa rywalka zapowiada kolejny udany bój i zwycięstwo.

Joanna Jędrzejczyk trenuje obecnie w klubie American Top Team na Florydzie. Do rewanżu przygotowuje ją, między innymi, znany i ceniony w branży Mike Brown. Zawodniczka raz na jakiś czas zamieszcza w portalach społecznościowych swoje filmiki z przygotowań do kolejnego UFC.

Jędrzejczyk jest bardzo pewna siebie przed zbliżającą się galą. W rozmowie z portalem „MMARocks” nie ukrywała swojej motywacji.

– Mogę powiedzieć tylko tyle – to będzie większa walka, niż cała moja kariera w sportach walki. Liczy się tylko ta jedna noc, jedna walka. Ten pojedynek ma większe znaczenie, niż 14 lat mojej zawodniczej kariery. Zapamiętajcie te słowa. Jestem bardzo pewna siebie. Królowa wróciła – powiedziała zawodniczka, która 7 kwietnia powalczy o odzyskania pasa mistrzowskiego.

Przypominamy, że podczas gali, w której zobaczymy walkę Rose Namajunas z Joanną Jędrzejczyk, wystąpi również inna Polka walcząca dla UFC, Karolina Kowalkiewicz. Transmisja online z tego wydarzenia będzie prawdopodobnie dostępna w portalu Meczyki.

etoto bonus na mundial