Wielki krokami zbliża się długo wyczekiwany rewanż pomiędzy Joanną Jędrzejczyk a Rose Namajunas. Zawodniczki 7 kwietnia zmierzą się w pojedynku o pas mistrzowski kategorii słomkowej. Polka w wywiadzie z „Przeglądem Sportowym” opowiedziała o swoich przygotowaniach do najbliższego starcia.

Jędrzejczyk: Idę po mistrzowski pas UFC!

Jędrzejczyk niespodziewanie straciła pas mistrzowski, ale 7 kwietnia zamierza go odzyskać. Czy jest zestresowana przed walką? W wywiadzie mówi, że nie, jednak czuje się zmotywowany, by ruszyć do oktagonu i udowodnić, że zeszłoroczna porażka była jedynie wypadkiem przy pracy!

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

– „Rewanż z Rose Namajunas traktuję jako wyzwanie, nowy etap w życiu i karierze. Ale na pewno nie jest tak, że czuję się zestresowana tym, co mnie czeka. Przeciwnie. Po prostu idę po mistrzowski pas UFC, tak jak dążyłam do jego zdobycia w 2014 roku” – mówi polska fighterka.

Nasza rodaczka uległa Namajunas podczas UFC 217. Portale branżowe to wydarzenie ogłosiły jako największą niespodziankę w świecie kobiecego MMA w minionym roku. Na razie nie wiadomo, co byłoby, gdyby Polka znów uległa. Nie wydaje się jednak, by mogła narzekać na brak ofert, chociażby z rodzimej federacji KSW. Ewentualna porażka na pewno bardzo by ją jednak oddaliła od utraconego tytułu mistrzowskiego.

– „W ostatniej walce nie mogłam pokazać się z odpowiedniej strony i nie miałam ochoty z niczym zwlekać. Wiem, na czym polegał problem przed listopadowym pojedynkiem, który zaważył na wyniku. Chcę się jak najszybciej sprawdzić i jak najszybciej ponownie stać posiadaczką tytułu mistrzowskiego” – zapowiada Jędrzejczyk.

Zawodniczka z Olsztyna podkreśla, że wyciągnęła wnioski z ostatniego starcia i czuję się zdeterminowana, by wrócić na tron!

– „Moje oczy i uszy są otwarte jeszcze szerzej. Jestem jeszcze bardziej wymagająca nie tylko wobec siebie, ale i wobec współpracowników, wobec ludzi, którzy tworzą mój team. A jednocześnie bardzo im ufam” – zapewnia Polka.

7 kwietnia podczas gali UFC 223 zobaczymy w akcji jeszcze jedną reprezentantkę naszego kraju, Karolinę Kowalkiewicz.

Zobaczcie zapowiedź walki Namajunas – Jędrzejczyk!

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here