Joanna Jędrzejczyk w problemach zbijania odpowiedniej wagi doszukiwała się przyczyn listopadowej porażki. Jak w tej kwestii wygląda obecna sytuacja Polki przed arcyważnym rewanżem z Rose Namajunas?

Jędrzejczyk i problemy z wagą. Tym razem będzie lepiej?

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Po feralnej listopadowej gali z minionego roku, po której Jędrzejczyk utraciła tytuł mistrzowski federacji UFC, zawodniczka zmuszona była do zwolnienia członków swojej załogi odpowiedzialnej za dietę fighterki. Już 7 kwietnia czeka kibiców kolejna potyczka pomiędzy wojowniczką z Olsztyna a Namajunas. Jak do tej walki pod względem wagowym przygotowana jest nasza rodaczka?

– Dzisiaj na wadze miałam tylko pięć funtów do zbicia. Nie wiem czy nawet będę musiała przechodzić tzw. proces zbijania ostatnich kilogramów. Po mojej ostatniej walce powiedziałam, że będę skupiała się bardziej na swoich przygotowaniach i będę trzymała kontrolę nad każdym elementem. W sobotę będę w pełni zdrowia i gotowa, aby rywalizować z Rose Namajunas – zapewniła Jędrzejczyk w rozmowie z programem „Puncher”.

Kibice oraz bukmacherzy większe szanse na zwycięstwo dają podczas najbliższej gali UFC właśnie Jędrzejczyk. Typy na UFC 223 wyraźnie pokazują, że to właśnie na Polkę przygotowano niższe kursy, co oznacza, że uważa się ją za faworytkę. Warto zaznaczyć jednak, że w listopadzie mało kto wierzył w sukces Namajunas, a to właśnie ona odniosła sensacyjne zwycięstwo, dzięki któremu jest obecnie mistrzynią największej organizacji MMA na naszym globie.

Podczas gali w Nowym Jorku obejrzymy w akcji także inną naszą rodaczkę, Karolinę Kowalkiewicz. Zmierzy się ona z Felice Herrig.

UFC 223 będzie transmitowane w polskiej telewizji, a dokładnie na antenie Polsatu Sport. Walka z udziałem Jędrzejczyk rozpocznie się prawdopodobnie gdzieś w okolicach 4 rano.

etoto bonus na mundial