Joanna Jędrzejczyk chwali Konfrontację Sztuk Walki za przygotowywane przez nią imprezy oraz fakt, iż przedstawiciele federacji zarazili Polaków mieszanymi sztukami walki. – To oni tak naprawdę zarazili polskiego widza do MMA – mówi Polka występująca dla UFC. 

Jędrzejczyk chwali federację KSW
Jędrzejczyk chwali federację KSW

Jędrzejczyk przebywa obecnie w Polsce, po tym jak przegrała rewanżową walkę z Rose Namajunas. Olsztynianka pojawiła się jako gość w radiu internetowym ZapinamyPasy, w którym wielokrotnie pytana była o jej stosunek do KSW.

– Gale KSW odbijają się echem na całym świecie. Świetna oprawa, jeśli chodzi o światła, dobra organizacja, dobra karta walk, Stadion Narodowy i akurat wiem, z czym to się je, bo ja w 2015 roku walczyłam na stadionie w Melbourne w Australii – mówi Jędrzejczyk.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Okazuje się, iż Jędrzejczyk zna się osobiście z wieloma fighterami z KSW. Mateusz Gamrot trenuje z nią w klubie American Top Team, a Damian Janikowski w ostatnim czasie bardzo ją interesuje ze względu na fakt, iż dobrze rokuje w świecie MMA.

– Myślę, że zrobi karierę i nie wiem, czy w przyszłości nie zapyta się o niego jakaś większa organizacja. Chociaż on się fajnie odnajduje w KSW, zdobywa coraz większą popularność jako zawodnik MMA w Polsce – przyznaje JJ.

Joanna Jędrzejczyk swoją następną walkę stoczy 28 lipca w Calgary, gdzie zmierzy się z Tecią Torres. Wielu uważa, że po zakończeniu przygody z UFC JJ podpisze kontrakt z KSW. Na pewno jej zatrudnienie byłoby sporym sukcesem największej polskiej organizacji MMA.

etoto bonus na mundial