Nick Newell, najbardziej znany niepełnosprawny zawodnik MMA, wraca do świata sportów walki! Już w marcu zmierzy się z Sonnym Loquem w podczas gali LFA 35 w Houston! 

Jednoręki wojownik wraca do MMA!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Popularny „Notorious” nie walczył w klatce od ponad dwóch lat. Niektórzy byli niemal przekonani, że nie powróci już do zawodowego MMA. Teraz opublikował jednak na portalu społecznościowym kilkusekundowy filmik z treningu, w którym udowadnia, że jest w świetnej formie.

Nick Newell ma tylko jedną rękę, ale to nie to sprawia, że jest tak znany. Zasłynął on głównie z efektownego nokautu Daniela Forda w 2009 roku oraz ze świetnej passy dziesięciu zwycięstw z rzędu. Warto podkreślić, że zawodnik do tej pory odnotował tylko jedną porażkę. Jego „katem” był sam Justin Gaethje z federacji UFC!

Mimo swojej niepełnosprawności, „Notorious” tylko trzykrotnie wygrał walkę decyzją sędziów. Pojedynki z jego udziałem zawsze podobają się kibicom, gdyż są wyjątkowo widowiskowe i bogate w potężne ciosy.

 Nick Newell zostaje mistrzem XFC
Nick Newell zostaje mistrzem XFC

Newell był mistrzem wagi lekkiej federacji XFC. Nadal ma również szansę zgarnąć taki sam tytuł w World Series of Fightning. Jego starcie z Loquem odbędzie się 9 marca w Houston. Przeciwnik nie wydaje się wyjątkowo wymagający – na swoim koncie ma 8 zwycięstw i aż 6 porażek!

W walce wieczoru gali LFA 35 Sabina Mazo zmierzy się z Argentiną Silvaną Juarez, a nagrodą dla zwyciężczyni będzie pas mistrzowski!

Tak do najbliższej walki przygotowuje się Nick Newell:

etoto bonus na mundial