Mariusz Pudzianowski chce w najbliższym czasie zakończyć sportową karierę, jednak niewykluczone, że zanim do tego dojdzie, stoczy jeszcze jedną, hitową walkę. O byłego strongmana pytał ostatnio Frank Mir!

Hitowy pojedynek z udziałem Pudziana?

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Pudzian w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że chciałby odzyskać pas mistrzowski KSW, a następnie zakończyć karierę sportowca. Aby jednak mógł osiągnąć swój cel, najpierw musi wygrać na KSW 44 z Karolem Bedorfem. To właśnie do tej walki przygotowuje się był najsilniejszy człowiek świata. Niewykluczone jednak, że już niedługo oficjalnie poznamy jego nowego rywala, a będzie nim właśnie Frank Mir, prawdziwa legenda UFC.

Mir obecnie walczy dla Bellatora i ACB. Do jego spotkania z Pudzianowskim prawdopodobnie doszłoby nie pod banderą KSW, chociaż zawodnik absolutnie tego nie wykluczył.

– Na tym etapie swojej kariery chciałbym walczyć z kimś, kto ma duże nazwisko. Potrzebuję złapać rytm walki i odzyskać doświadczenie, dlatego myślałem o walce z Mariuszem Pudzianowskim gdzieś w Europie – mówi Mir portalowi LowKing.

38-latek nie bez powodu myśli o Pudzianowskim. Bez żadnego zawahania podaje argumenty, które mają przemawiać za tym, że to właśnie polski strongman byłby doskonałym wyborem przy okazji kolejnej walki.

– To bardzo silny fizycznie zawodnik, a w ostatniej walce pokazałem niewiele strategii, ale dużo siły. Chciałbym więc udowodnić, że potrafię też korzystać ze strategii, a w walce z Mariuszem nie mógłbym korzystać z siły, bo jest znacznie silniejszy ode mnie – dodaje Mir.

Nie wydaje się prawdopodobne, by Pudzianowski chciał wziąć udział w takiej walce. Tym bardziej, że legenda UFC zainteresowana jest pojedynkiem latem tego roku, czyli maksymalnie dwa miesiące po KSW 44.

etoto bonus na mundial