Mariusz Pudzianowski chce w najbliższym czasie zakończyć sportową karierę, jednak niewykluczone, że zanim do tego dojdzie, stoczy jeszcze jedną, hitową walkę. O byłego strongmana pytał ostatnio Frank Mir!

Hitowy pojedynek z udziałem Pudziana?

Pudzian w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że chciałby odzyskać pas mistrzowski KSW, a następnie zakończyć karierę sportowca. Aby jednak mógł osiągnąć swój cel, najpierw musi wygrać na KSW 44 z Karolem Bedorfem. To właśnie do tej walki przygotowuje się był najsilniejszy człowiek świata. Niewykluczone jednak, że już niedługo oficjalnie poznamy jego nowego rywala, a będzie nim właśnie Frank Mir, prawdziwa legenda UFC.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Mir obecnie walczy dla Bellatora i ACB. Do jego spotkania z Pudzianowskim prawdopodobnie doszłoby nie pod banderą KSW, chociaż zawodnik absolutnie tego nie wykluczył.

– Na tym etapie swojej kariery chciałbym walczyć z kimś, kto ma duże nazwisko. Potrzebuję złapać rytm walki i odzyskać doświadczenie, dlatego myślałem o walce z Mariuszem Pudzianowskim gdzieś w Europie – mówi Mir portalowi LowKing.

38-latek nie bez powodu myśli o Pudzianowskim. Bez żadnego zawahania podaje argumenty, które mają przemawiać za tym, że to właśnie polski strongman byłby doskonałym wyborem przy okazji kolejnej walki.

– To bardzo silny fizycznie zawodnik, a w ostatniej walce pokazałem niewiele strategii, ale dużo siły. Chciałbym więc udowodnić, że potrafię też korzystać ze strategii, a w walce z Mariuszem nie mógłbym korzystać z siły, bo jest znacznie silniejszy ode mnie – dodaje Mir.

Nie wydaje się prawdopodobne, by Pudzianowski chciał wziąć udział w takiej walce. Tym bardziej, że legenda UFC zainteresowana jest pojedynkiem latem tego roku, czyli maksymalnie dwa miesiące po KSW 44.

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here