Chabib Nurmagomiedow wybrał się na mecz piłkarskiego Realu Madryt z Realem Saragossa. Po spotkaniu zawodnik MMA spotkał się ze zdobywcą Złotej Piłki – Portugalczykiem Cristiano Ronaldo.

Gwiazdor MMA spotkał się z Cristiano Ronaldo

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Do spotkania obu sportowców doszło po ligowym meczu „Królewskich”. CR7 zdobył w starciu z Saragossą hat-tricka, a Nurmagomiedow otrzymał od niego oficjalną koszulkę meczową z numerem siedem oraz piłkę z podpisem portugalskiego gwiazdora.

Wojownik związany z UFC pochwalił się prezentem na łamach portalu społecznościowego Instagram.

Piłkarz występujący w barwach Realu Madryt nie otrzymał rękawic ani innego prezentu ściśle związanego z mieszanymi sztukami walkami. Chabib Nurmagomiedow obdarował popularnego CR7 papachą, czyli tradycyjną, niezwykle charakterystyczną czapką z jego regionu.

Ronaldo, znany z dbania o wygląd, chętnie przymierzył prezent i pozował z nim do zdjęć. Obaj panowie na zakończenie spotkania uścisnęli sobie dłoń i obiecali się jeszcze kiedyś spotkać.

Chabib Abdułmanapowicz Nurmagomiedow debiutował w MMA już w wieku 19 lat. Znany jest pod pseudonimem „Orzeł”. Mierzy 178 centymetrów wzrostu i waży równe 70 kilogramów. Najbliższą walkę zawodnik stoczy podczas gali UFC 223, w której zobaczymy także Joannę Jędrzejczyk i Karolinę Kowalkiewicz. Imprezę zaplanowano na 7 kwietnia tego roku. Rywalem Nurmagomiedowa będzie Tony Ferguson.

Wszystkich miłośników freak fightów musimy zmartwić: Cristiano Ronaldo nie zapowiedział swojego debiutu w oktagonie. Póki co, skupia się na piłce nożnej, w której radzi sobie naprawdę dobrze!

etoto bonus na mundial