Dana White opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie ze spotkania z Brockem Lesnarem. Czy jedną z największych gwiazd amerykańskiego wrestlingu będziemy mogli wkrótce ponownie oglądać w oktagonie na galach UFC? 

Gwiazda wrestlingu w UFC?

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Brock Lesnar od pewnego czasu zapowiada powrót do MMA. Niektórzy podchodzili do sprawy bardzo sceptycznie, nawet po potwierdzeniach menedżera zawodnika Paula Heymana, jednak w chwili obecnej wszystko wskazuje na to, że były mistrz wagi ciężkiej rzeczywiście ponownie weźmie udział w starciu w oktagonie.

Z samego zdjęcia White’a trudno cokolwiek wywnioskować. Zarządca UFC nie pokusił się nawet o jakikolwiek komentarz do fotografii, a fanom sportów walki kazał się zadowolić enigmatycznym emotikonem.

😃

A post shared by Dana White (@danawhite) on

Lesnar jest obecnie związany z największą organizacją wrestlingową na świecie, WWE. Kontrakt zawodnika wygasa jednak w czerwcu po imprezie WrestleMania 34. Czy to właśnie wtedy dojdzie do porozumienia pomiędzy charyzmatycznym fighterem a UFC? Na to pytanie w chwili obecnej nie można odpowiedzieć, chociaż wszystkie znaki na niebie i ziemi rzeczywiście wskazują na to, że gwiazda wrestlingu wróci do mieszanych sztuk walki.

And Still #RoyalRumble

A post shared by Brock Lesnar (@brock.lesnar_) on

Ostatni raz Brocka Lesnara w UFC miał miejsce w lipcu 2016 roku, kiedy to jednogłośną decyzją sędziów pokonał Marka Hunta. Starcie ostatecznie uznano za nieodbyte, gdyż jego zwycięzca nie przeszedł badań antydopingowych, za co został ostatecznie zawieszony na okres 12 miesięcy.

etoto bonus na mundial