Cody Garbrandt zadeklarował chęć oddania części wynagrodzenia dla swojego potencjalnego rywala podczas UFC 222. Nie wiadomo, na ile jest to poważne stwierdzenie, a na ile chęć wywołania presji na przeciwniku, którym miałby zostać TJ Dillashaw! 

Cody Garbrandt i TJ Dillashaw

Odwołana walka wieczoru UFC 222

Federacja UFC poinformowała fanów o odwołaniu walki wieczoru gali o numerze 222. Teraz właściciele największej marki w świecie MMA robią wszystko, by znaleźć godnego rywala dla Cody’ego Garbrandta. Kibice z pewnością najchętniej zobaczyliby rewanż tego wojownika z TJ Dillashawem. Ten drugi nie chce jednak o tym słyszeć, a swoją decyzję wiąże z chęcią spełnienia się roli ojca.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Garbrandt zaskoczył wszystkich swoją wypowiedzią na jednym z portali branżowych. Zawodnik stwierdził, że chętnie odda część swojej gaży, gdyby miało dojść do rewanżu starcia z UFC 217. Przypominamy, że TJ Dillashaw znokautował rywala w drugiej rundzie.

Kasa to nie problem!

– Chętnie oddam mu część swojego wynagrodzenia, jeżeli chodzi tu tylko i wyłącznie o pieniądze. Kiedy dzwoni do ciebie UFC, nie możesz odmówić – robisz wszystko, by wystartować. Do walki pozostały cztery tygodnie, tak więc jest czas na przygotowania i udowodnienia swoich umiejętności – powiedział „No Love” w rozmowie z MMAFighting. – Jestem zdrowy, chcę się bić, a pieniądze za walkę nie są dla mnie ważne – dodaje.

Lipcowe starcie z Johnsonem

TJ myślami z pewnością jest już przy lipcowej gali UFC 226. To właśnie podczas niej ma podobno zmierzyć się z Demetriousem Johnsonem. Amerykanin nie ukrywa, że jest bardzo zmobilizowany prze tym starciem. Od 2016 roku nie odnotował w oktagonie żadnej porażki, pokonując przeciwników aż trzykrotnie.

Garbrandt z przekazaniem części pieniędzy na rzecz rywala nie mówi w stu procentach poważnie. Tego typu wypowiedzi mają zazwyczaj sprowokowanie potencjalnych kandydatów do stoczenia walki i w tym przypadku wydaje się, że to właśnie to jest powodem takiego, a nie innego zachowania popularnego „No Love’a”.

Całą rozmowę Garbrandta z MMAFighting obejrzycie tutaj:

etoto bonus na mundial