Mateusz Gamrot jeszcze ani razu nie schodził z oktagonu w roli przegranego. Do tej pory w zawodowej karierze MMA stoczył aż 14 walk. Popularny „Gamer” liczy na to, że dostanie wkrótce szansę pokazania się w głośnym pojedynku, który będzie cieszył się ogromnym zainteresowaniem fanów w Polsce i nie tylko. 

Gamrot liczy na głośną walkę. A kim jest wymarzony rywal?

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Gamrot związany jest przede wszystkim z federacją KSW, gdyż to dla niej stoczył większosć swoich pojedynków w karierze. Zawodnik jest mistrzem Konfrontacji Sztuk Walki od 2016 roku, kiedy to pokonał Mansoura Barnaouiego. „Gamer” ma już wyrobione nazwisko oraz renomę, ale do tej pory ani razu nie przyszło mu zmierzyć się w super fighcie, który zainteresowałby większą rzeszę fanów sportu, a nie jedynie największych zapaleńców MMA.

Trenujący w Poznaniu zawodnik nie ukrywa, że chciałby w najbliższym czasie dostać propozycję na walkę, która zelektryzowałaby kibiców. Nie wyklucza występu w pojedynku w ustalonym limicie wagowym. To ostatni spory trend na polskim podwórku MMA.

– Mogę liczyć na „superfighty”, mogą być inne kategorie wagowe. Walka z legendarnym zawodnikiem, by zrobić z tego wielkie wydarzenie, wchodzi w grę. Po głowie chodzi mi dywizja niżej, bo nie jestem dużym zawodnikiem na kategorię lekką. Wszystko zależy od tego, jakie zostaną przedstawione warunki – mówi Gamrot.

Popularny „Gamer” ma już swojego faworyta, jeśli chodzi o wymarzony pojedynek. Problem w tym, że nie wiadomo, czy KSW taką walkę chciałoby zorganizować. Na chwilę obecną zarówno Lewandowski, jak i Kawulski nie wypowiadali się zbyt wiele na temat przyszłości Gamrota w ich organizacji.

– Marzyło mi się, żeby zawalczyć z Shinyą Aokim. Ten temat był już wcześniej, to legenda i pionier światowego MMA i walka z nim to moje marzenie – przyznaje zawodnik z Poznania.

Shinya Aoki to postać, którą na pewno kojarzy każdy, kto śledzi poczynania zawodników MMA w Azji. Jest to były mistrz DREAM, Shooto oraz One Championship. Japończyk ma 34 lata, mierzy 180 centymetrów wzrostu i waży 70 kilogramów.

etoto bonus na mundial