Piotr Małachowski mówi otwarcie w wywiadach, że interesuje się sportami walki i chciałby spróbować swoich sił w MMA. – Freak fighty przyciągają teraz wielu kibiców – wyznaje polski dyskobol.

Freak fight z udziałem Piotra Małachowskiego?

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Osoby, które uważnie śledzą informacje na temat mieszanych sztuk walki, z pewnością słyszały już wiele plotek na temat rzekomych debiutów w tej dyscyplinie. W przypadku Małachowskiego podobne plotki można było znaleźć w mediach już w zeszłym roku, jednak dyskobol udzielił ostatnio wywiadu, w którym przyznał, że jest zainteresowany walką w MMA. Co ciekawe, trwają już nawet z nim rozmowy w tej sprawie.

– Nie wiem, czy się do tego nadaję, jest wiele znaków zapytania. Ale lubię sporty walki i droga jest otwarta – wyznaje lekkoatleta, który obecnie przygotowuje się do igrzysk olimpijskich w Tokio.

Małachowski był ostatnio widoczny podczas gali DSF 14 Kickboxing Challenge. Być może to właśnie ta federacja planuje w najbliższym czasie poszerzenie swojego portfolio o MMA. Jedno jest pewne: występ Małachowskiego miałby szansę zapewnić jej popularność na poziomie imprez organizowanych przez KSW. W końcu to walka Pudzianowskiego z Najmanem zapoczątkowała sukces Konfrontacji Sztuk Walki.

Kiedy moglibyśmy spodziewać się debiutu Małachowskiego w sportach walki? Na to pytanie na razie nie ma odpowiedzi. Zawodnikowi dokuczały ostatnio plecy, przez co musiał zrezygnować z treningów lekkoatletycznych. Priorytetem są dla niego igrzyska w Tokio i teraz to właśnie na nich skupia się na co dzień.

Potencjalnych rywali dla Małachowskiego nietrudno byłoby znaleźć wśród znanych osób z polskiego show biznesu i nie tylko. Lekkoatleta nie ukrywa, że w jego przypadku w grę wchodzą przede wszystkim tego typu występy.

– Tak zwane freak fights przyciągają kibiców. Trwają już rozmowy na temat mojego występu – dodaje olimpijczyk z Polski.

etoto bonus na mundial