Federacja KSW opublikowała oficjalną zapowiedź pojedynku Tomasza Oświecińskiego z Erko Junem, który odbędzie się już 9 czerwca w Ergo Arenie. Zobaczcie, co przed walką mówią jej bohaterowie!

Freak fight KSW 44. Oficjalna zapowiedź
Freak fight KSW 44. Oficjalna zapowiedź

Oświeciński ma za sobą dopiero jeden pojedynek w MMA. Aktor znany z filmów Patryka Vegi w swoim debiucie dla KSW pokonał Popka. Mimo że po tym pojedynku był wykończony, trzeba przyznać, iż walczył do samego końca i pokazał ogromny charakter. Właśnie, między innymi, dlatego włodarze Konfrontacji Sztuk Walki postanowili zaangażować go po raz kolejny.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Rywalem „Stracha” będzie Erko Jun. W Polsce postać mało znana, natomiast w swoich rodzinnych stronach kojarzony jest przede wszystkim z muzyką rozrywkową i treningiem personalnym. Mimo że MMA trenuje dopiero od tego roku, w zapowiedziach jest pewny siebie.

Podczas KSW 44 dojdzie do jednego freak fightu. Będzie on ciekawym dodatkiem przed walą wieczoru, w której Pudzianowski zmierzy się z Bedorfem. Wiele wskazuje na to, że Oświeciński zagości w mieszanych sztukach walki na dobre. Na najbliższej gali będzie musiał pokazać się z jak najlepszej strony i udowodnić, że jego nazwisko przyciąga ludzi przed telewizory.

Bukmacherzy stawiają na Erko Juna. Stawiając na niego złotówkę, można zarobić zaledwie kilkadziesiąt groszy. W przypadku Polaka – zysk to około trzech złotych. Aktualną ofertę na KSW 44 znajdziecie na www.LvBET.pl!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Freak fight KSW 44. Oficjalna zapowiedź
5 (100%) 2 votes
etoto bonus na mundial