Federacja KSW opublikowała oficjalną zapowiedź pojedynku Tomasza Oświecińskiego z Erko Junem, który odbędzie się już 9 czerwca w Ergo Arenie. Zobaczcie, co przed walką mówią jej bohaterowie!

Freak fight KSW 44. Oficjalna zapowiedź
Freak fight KSW 44. Oficjalna zapowiedź

Oświeciński ma za sobą dopiero jeden pojedynek w MMA. Aktor znany z filmów Patryka Vegi w swoim debiucie dla KSW pokonał Popka. Mimo że po tym pojedynku był wykończony, trzeba przyznać, iż walczył do samego końca i pokazał ogromny charakter. Właśnie, między innymi, dlatego włodarze Konfrontacji Sztuk Walki postanowili zaangażować go po raz kolejny.

Rywalem „Stracha” będzie Erko Jun. W Polsce postać mało znana, natomiast w swoich rodzinnych stronach kojarzony jest przede wszystkim z muzyką rozrywkową i treningiem personalnym. Mimo że MMA trenuje dopiero od tego roku, w zapowiedziach jest pewny siebie.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Podczas KSW 44 dojdzie do jednego freak fightu. Będzie on ciekawym dodatkiem przed walą wieczoru, w której Pudzianowski zmierzy się z Bedorfem. Wiele wskazuje na to, że Oświeciński zagości w mieszanych sztukach walki na dobre. Na najbliższej gali będzie musiał pokazać się z jak najlepszej strony i udowodnić, że jego nazwisko przyciąga ludzi przed telewizory.

Bukmacherzy stawiają na Erko Juna. Stawiając na niego złotówkę, można zarobić zaledwie kilkadziesiąt groszy. W przypadku Polaka – zysk to około trzech złotych. Aktualną ofertę na KSW 44 znajdziecie na www.LvBET.pl!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here