Okazuje się, że Floyd Mayweather Jr jest poważnie zainteresowany rozpoczęciem przygody z mieszanymi sztukami walki. Sportowiec niepokonany na ringu bokserskim wkrótce rozpocznie treningi pod okiem mistrza UFC!

Floyd Mayweather Jr jednak zadebiutuje w MMA?

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Floyd Mayweather w MMA to temat, który cały czas przewija się przez media branżowe. Do tej pory nie wszyscy uważali zapowiedzi i prowokacje pięściarza za poważne. Okazuje się jednak, iż fighter rzeczywiście poważnie myśli o debiucie w nowej formule. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy miałoby to nastąpić.

Pewne jest jednak, że Mayweather zatrudnił do treningów kogoś, kto doskonale wie, jak wygrywać w MMA. Już wkrótce pięściarz ma rozpocząć szkolenie z Tyronem Woodleyem, czyli mistrzem największej organizacji MMA na świecie, UFC.

Amerykańscy dziennikarze piszą, że „Floyd jest śmiertelnie poważny jeśli chodzi o debiut w MMA”. Czy to oznacza, że już wkrótce najlepiej zarabiającego sportowca na świecie zobaczymy w oktagonie? Tego sam zainteresowany zdradzać na razie nie chce. Nie ukrywa jednak, że rozpoczyna przygotowania i będzie chciał poprawić niektóre ze swoich umiejętności walki.

– Z Woodleyem cały czas korespondujemy. Niedługo zaczynam treningi. Ja mogę walczyć w parterze. Moje umiejętności zapaśnicze nie są takie złe. W skali 1-10 oceniam je na „7”. Myślę, że mogę dojść do „9”. Jeśli chodzi o kopnięcia, to będzie to prawdopodobnie „4”. Ręce? W skali 1-10 to „100” – komentuje popularny „Money”.

Mayweather ocenił, że przygotowania do walki w MMA zajmą mu maksymalnie 10 miesięcy. Jak będzie, czas pokaże! Conor McGregor na pewno może pomału zacząć przygotowywać się do kolejnego starcia w swojej dyscyplinie!

etoto bonus na mundial