Wiemy, kiedy dojdzie do kolejnego pojedynku, w którym rolę główną odegra Fedor Emelianenko. Legenda MMA, po efektownym kwietniowym zwycięstwie, ma zmierzyć się w swoim kolejnym pojedynku w październiku 2018!

Emelianenko powalczy jeszcze w tym roku!

Wiadomo, że najbliższy pojedynek rosyjskiego gwiazdora będzie dla niego okazją, by powalczyć o miejsce w finale turnieju Bellatora w kategorii ciężkiej. Emelianenko w najbliższym występie powalczy z Chaelem Sonnenem. Do walki dojdzie prawdopodobnie w październiku tego roku, chociaż nie jest to jeszcze informacja potwierdzona na sto procent.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

– Chcę, żeby oba półfinały odbyły się blisko siebie – mówi Scott Coker, zarządca federacji, z którym rozmawiał portal MMAJunkie.

W drugim półfinale Bellatora kibice będą mieli okazję obejrzeć w akcji Ryana Badera w konfrontacji z Mattem Mitrione. Jeżeli Fedor wygra, zmierzy się właśnie z jednym z tych wojowników.

Emelianenko po dość długiej przerwie od zawodowego MMA wrócił do oktagonu w kwietniu tego roku. Odniósł wówczas efektowne zwycięstwo jeszcze przed upływem pierwszej minuty walki. Trudno się dziwić, że fani tego fightera patrzą z optymizmem na przyszłość. Wierzą, że ich ulubieniec wróci jeszcze do podobnej formy, jaką prezentował w latach swojej świetności.

Najbliższy rywal Fedora miejsce w półfinale wywalczył sobie w pojedynku z Quintonem Jacksonem. Starcie trwało trzy rundy.

Myślicie, że Emelianenkę stać na odniesienie kolejnego zwycięstwa w tym roku?

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here