Ogłoszono nominacje do nagród World MMA Awards, których rozdanie nastąpi w lipcu w Las Vegas. Wśród wyróżnionych znalazł się Martin Lewandowski oraz prowadzona przez niego federacja KSW!

Dwie polskie nominacje do World MMA Awards!
Dwie polskie nominacje do World MMA Awards!

Zabawę organizuje magazyn „Fighters Only”, który należy do jednych z największych na świecie jeśli chodzi o mieszane sztuki walki. Nominacje zostały ogłoszone, między innymi, na oficjalnej stronie internetowej periodyku.

Konfrontacja Sztuk Walki nie po raz pierwszy została wyróżniona nominacją do World MMA Awards. W zeszłym roku rodzima federacja także znalazła się w gronie pięciu najlepszych organizacji na naszym globie, jednak ostatecznie nie było jej dane odebrać nagrody, gdyż tę zgarnęło UFC.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

W dziesiątej, jubileuszowej edycji konkursu w gronie najlepszych organizacji roku znalazły się:

Ogromne wyróżnienie spotkało także postać Martina Lewandowskiego, który znalazł się na liście osób nominowanych do tytułu „Szefa Roku”.Współwłaściciel Konfrontacji Sztuk Walki o statuetkę będzie rywalizował z takimi nazwiskami, jak:

  • Chatri Sityodtong
  • Ed Soares
  • Dana White
  • Scott Coker

O tym, czy polskiej federacji MMA uda się wreszcie zgarnąć najbardziej prestiżową międzynarodową statuetkę w branży dowiemy się 3 lipca. To właśnie tego dnia odbędzie się uroczyste wręczenie nagród. Impreza odbędzie się podczas International Fight Week w Las Vegas.

Jeżeli jesteście ciekawi, kto został nominowany w poszczególnych kategoriach, odwiedźcie oficjalną stronę World MMA Awards.

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here