Znamy już komplet walk, które odbędą się podczas wrocławskiej gali KSW 43. Jak poinformowali organizatorzy imprezy, 14 kwietnia odbędzie się starcie Macieja Kazieczki z Maciejem Kalicińskim!

KSW 43

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Dla Macieja Kozieczki nie będzie to pierwszy występ dla KSW. Młody zawodnik ma już za sobą trzy pojedynki dla największej polskiej organizacji MMA. Swój debiut zanotował podczas KSW 36. Pokonał wówczas Mariusza Mazura. Kibicom z pewnością zapadł także jego spotkanie na KSW 38 z Tomaszem Matusewiczem, którego posłał na deski po nieco ponad minucie od pierwszego gongu.

Kazieczko do tej pory zanotował tylko jedną przegraną w zawodowej karierze mieszanych sztuk walki. Fighter – jak zapewniają organizatorzy KSW 43 – jest głodny kolejnych zwycięstw i z pewnością zrobi wszystko, by we Wrocławiu pokazać się z jak najlepszej strony.

Kim jest Maciej Kaliciński? To podopieczny klubu Contnder Kamienna Góra, który ma zaledwie 22 lata. Do tej pory najbliższy rywal Kozieczki stoczył trzy pojedynki. Co ciekawe, każdą z walk kończył przed czasem i to stosunkowo szybko.

Pierwsza, a zarazem ostatnia ogłoszona, walka na KSW 43 odbędzie się w limicie wagowym kategorii lekkiej. Zwycięzca z pewnością będzie mógł liczyć na dłuższą przygodę z Konfrontacją Sztuk Walki, a w przyszłości – nawet pas mistrzowski!

KSW 43 odbędzie się 14 kwietnia w Hali Stulecia we Wrocławiu. W walce wieczoru zobaczymy Damiana Janikowskiego, gospodarza, który stanie naprzeciw Yannicka Bahatiego. KSW 43 PPV jest już dostępne w ofercie oficjalnego portalu gali oraz u najlepszych operatorów telewizji kablowych w Polsce.

etoto bonus na mundial