30 czerwca odbędzie się gala mieszanych sztuk walki FAME MMA, na której zobaczymy w akcji znane postaci ze świata internetu, między innymi, Daniela Magicala!

Daniel Magical w MMA. Transmisja Online, gdzie obstawiać?
Daniel Magical w MMA. Transmisja Online, gdzie obstawiać?

Impreza FAME MMA z pewnością nie zainteresuje fanów sztuk walki, a jedynie miłośników freak fightów. Nie ma co ukrywać, że to głównie do nich skierowane jest to wydarzenie. Walki mają odbyć się już 30 czerwca, a więc za kilka dni. Tymczasem w mediach branżowych jest na ten temat naprawdę niewiele informacji.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Daniel Magical MMA. Debiut KIEDY?

Daniel Magical to postać, której przedstawiać raczej nikomu nie trzeba. Można go nie oglądać, ale słyszał o nim prawie każdy. Polski „patostreamer” zmierzy się w pojedynku z Adrianem Polakiem. Kursy na ten pojedynek dostępne są tylko i wyłącznie na stronie www.LvBET.pl.

Jeżeli chcecie mieć szansę na zarobienie na walce polskich youtuberów, już teraz macie taką możliwość. Poniżej przedstawiamy wam tablicę z aktualnymi notowaniami poszczególnych „zawodników”.

Fame mma kursy

FAME MMA gala. TRANSMISJA online

Wydarzenie FAME MMA znajdziecie prawdopodobnie w serwisach internetowych takich jak Meczyki. Warto sprawdzać listę aktualnie dostępnych streamów, gdyż będą się one z pewnością zmieniać!

Jeżeli interesuje was dostęp do płatnej transmisji, istnieje możliwość wykupienia relacji live w systemie PPV.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

etoto bonus na mundial