30 czerwca odbędzie się gala mieszanych sztuk walki FAME MMA, na której zobaczymy w akcji znane postaci ze świata internetu, między innymi, Daniela Magicala!

Daniel Magical w MMA. Transmisja Online, gdzie obstawiać?
Daniel Magical w MMA. Transmisja Online, gdzie obstawiać?

Impreza FAME MMA z pewnością nie zainteresuje fanów sztuk walki, a jedynie miłośników freak fightów. Nie ma co ukrywać, że to głównie do nich skierowane jest to wydarzenie. Walki mają odbyć się już 30 czerwca, a więc za kilka dni. Tymczasem w mediach branżowych jest na ten temat naprawdę niewiele informacji.

Daniel Magical MMA. Debiut KIEDY?

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Daniel Magical to postać, której przedstawiać raczej nikomu nie trzeba. Można go nie oglądać, ale słyszał o nim prawie każdy. Polski „patostreamer” zmierzy się w pojedynku z Adrianem Polakiem. Kursy na ten pojedynek dostępne są tylko i wyłącznie na stronie www.LvBET.pl.

Jeżeli chcecie mieć szansę na zarobienie na walce polskich youtuberów, już teraz macie taką możliwość. Poniżej przedstawiamy wam tablicę z aktualnymi notowaniami poszczególnych „zawodników”.

Fame mma kursy

FAME MMA gala. TRANSMISJA online

Wydarzenie FAME MMA znajdziecie prawdopodobnie w serwisach internetowych takich jak Meczyki. Warto sprawdzać listę aktualnie dostępnych streamów, gdyż będą się one z pewnością zmieniać!

Jeżeli interesuje was dostęp do płatnej transmisji, istnieje możliwość wykupienia relacji live w systemie PPV.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here