Jedna z czołowych zawodniczek w swojej kategorii wagowej, Cynthia Calvillo, została przyłapana na paleniu marihuany. Zawodniczka za swoje zachowanie otrzymała półroczne zawieszenie!

Cynthia Calvillo dostała pół roku zawieszenia!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Cynthia Calvillo mieszanymi sztukami walki od sierpnia 2016 roku. Jak do tej pory, jej rekord to 6 zwycięstw i 1 porażka. Wojowniczka należy do jednych z najlepszych w kategorii słomkowej występujących w UFC. Zamieszanie związanie z narkotykami z pewnością jednak nie pomoże jej w rozwoju kariery.

Amerykańska Agencja Dopingowa dociekła, że Calvillo paliła marihuanę przed pojedynkiem z Carlą Esparzą. Za ten wybryk ukarano fighterkę półrocznym zawieszeniem. Co ciekawe, wymiar kary może zostać zmniejszony, jeśli zawodniczka zapisze się do programu „Drug Awareness Programs”.

DAP to nic innego, jak specjalny system szkoleń, w którym uświadamia się jego uczestnikom przykre konsekwencje zażywania narkotyków. Gdyby Calvillo zdecydowała się na podjęcie tej formy leczenia od uzależnienia, mogłaby liczyć na szybszy powrót do oktagonu.

Członkini klubu Team Alpha Male na razie nie wie, z kim zmierzy się w swojej walce po przerwie. Organizatorzy UFC nie podają żadnych szczegółów na temat przyszłości zawodniczki. Być może wkrótce coś się w tej kwestii zmieni.

Poniżej zobaczycie przygotowania Cynthii na imprezę organizowaną przez UFC w stolicy Szkocji, Glasgow.

Z starciu z jaką zawodniczką widzielibyście Calvillo? Uważacie, że po zamieszaniu związanym z paleniem marihuany powinna dostać kolejną szansę?

etoto bonus na mundial