Wszystko wskazuje na to, że wkrótce Conor McGregor straci pas mistrzowski organizacji UFC, którego nie bronił od rekordowych ponad 450 dni. Przypuszczenia kibiców i ekspertów potwierdził w wywiadzie z TMZ.com Dana White.

Conor McGregor straci pas mistrzowski UFC!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Ostatnio oficjalny występ Irlandczyka miał miejsce na pamiętnej gali bokserskiej, w której zmierzył się z Mayweatherem Juniorem. MMA w przypadku McGregora odeszło w ostatnim czasie na dalszy plan, o czym może świadczyć fakt, że sportowiec śrubuje obecnie niechlubny rekord organizacji UFC. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się, by jakikolwiek mistrz tej organizacji nie obronił pasa przez ponad 400 dni, a w przypadku McGregora ta granica już została przekroczona ponad dwa miesiące temu!

Eksperci nie wyobrażali sobie, by UFC nie odebrało tytułu McGregorowi. Co prawda, jest on swego rodzaju symbolem organizacji, jednak Dana White potwierdził ostatnio, że Irlandczyk rzeczywiście już wkrótce straci trofeum.

– „Powiedziałem to podczas ostatniej konferencji prasowej. Walka Fergusona z Nurmagomedovem będzie o prawowity pas mistrzowski kategorii lekkiej UFC. Tak, to będzie walka o tytuł. Czy Conor jest zły? Nie, on to rozumie. McGregor zarobił sporo pieniędzy, chce odpocząć, ale dywizja nie może czekać, biznes również. Chciałbym żeby Conor zawalczył z wygranym tego starcia. Rozmawialiśmy o powrocie w sierpniu, może we wrześniu. Powtórzę jednak raz jeszcze, po zarobieniu takich pieniędzy on może już nigdy nie wrócić” – powiedział White w rozmowie z TMZ.com.

Team @monsterenergy!

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

Po walce z Mayweatherem McGregor znalazł się na liście najbogatszych Irlandczyków. Sam zawodnik na razie nie chce mówić o swoich planach na przyszłość, chociaż nigdzie nie wspominał o zakończeniu kariery w formule mieszanych sztuk walki.

Irlandzki wojownik ostatnio w UFC pokonał Eddiego Alvareza.

etoto bonus na mundial