Poznaliśmy nazwisko kolejnego fightera, który wystąpi podczas gali KSW 44 w Ergo Arenie. Włodarze federacji zdecydowali się postawić na Chrisa Fieldsa. Jego rywal jeszcze nie został ujawniony! 

Chris Fields wystąpi podczas KSW 44!
Chris Fields wystąpi podczas KSW 44!

Fields miał wystąpić podczas KSW 42, ale ostatecznie nie przyjechał na imprezę ze względu na paraliż komunikacyjny na lotnisku w Dublinie. Kibice nie musieli jednak długo czekać na ponowny angaż zawodnika. Irlandczyk wystąpi 9 czerwca na najbliższej Konfrontacji Sztuk Walki.

Organizatorzy nie podali, z kim zmierzy się Fields, ale prawdopodobnie nazwisko jego rywala zostanie ogłoszone lada dzień. Będzie to raczej polskie nazwisko.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Pierwszą walkę dla KSW Chris Fields odbył 22 października podczas KSW w Dublinie. Zawodnik odniósł wówczas zwycięstwo, pokonując Michała Fijałkę. Triumf odniósł dopiero na punkty, ale pokazał się wówczas z bardzo dobrej strony.

W czerwcu popularny „The Housewives Choice” stoczy swój 21 zawodowy pojedynek. Ma za sobą występy dla takich organizacji jak BAMMA czy Cage Warriors.

Podczas KSW 44 obejrzymy w akcji, między innymi, Mariusza Pudzianowskiego, Tomasza Oświecińskiego i Michała Materlę. Bilety na galę rozchodzą się w szybkim tempie, ale nadal są dostępne w internecie. KSW 44 online dostępne będzie w systemie PPV. Cena za dostęp do transmisji wynosi 40 złotych.

Obiecujemy, że poinformujemy was o kolejnych zmianach w karcie walk najbliższego KSW! 🙂

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here