Jan Błachowicz radzi sobie coraz lepiej w UFC. Nic dziwnego, że do Polaka ustawiają się kolejki chętnych, którzy chcieliby się z nim zmierzyć. Ostatnio do tego grona dołączył Corey Anderson.

Były rywal prowokuje Błachowicza. "Wiem, że chcesz rewanżu!"
Były rywal prowokuje Błachowicza. „Wiem, że chcesz rewanżu!”

Corey Anderson ma już za sobą jeden pojedynek z Błachowiczem. W 2015 roku podczas UFC 191 Amerykanin pokonał zawodnika z Polski na punkty w trzech rundach, co było ogromnym zaskoczeniem dla osób zainteresowanych mieszanymi sztukami walki.

Podopieczny Berkut WCA Fight Team Warszawa obecnie jest dość rozchwytywanym fighterem, gdyż w swojej kategorii plasuje się na 5. miejscu oficjalnego rankingu prowadzonego przez federację UFC. Ewentualne zwycięstwo z naszym rodakiem mogłoby być dla niżej notowanego oponenta okazją do sporego awansu. Trudno się dziwić, że Anderson przypomniał sobie o zwycięstwie z Błachowiczem, a o wszystkim wspomniał na łamach mediów społecznościowych.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Oto post na Twitterze, o którym mowa:

Nie wiadomo, kiedy dokładnie i z kim Jan Błachowicz zmierzy się w kolejnym starciu. Wiadomo, że wróci do oktagonu w drugiej połowie roku. Można być jednak pewnym jednego – że w najbliższym czasie pojawi się jeszcze sporo informacji na temat potencjalnych rywali polskiego fightera.

Zawodnik z Rockton prowokuje Błachowicza. „Nie zapominaj o UFC 191. Wiem, że chciałbyś tego rewanżu!” – pisze Anderson, wzywając włodarzy Ultimate Fighting Championship o podanie konkretnej daty starcia!

Co sądzicie o takim przeciwniku dla Błachowicza? Czy tego typu rewanż miałby w ogóle jakiś sens?

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here