Martin Lewandowski wyraził zainteresowanie postacią Johny’ego Hendricksa, czyli byłego mistrza organizacji UFC. Jak duże są szanse na to, iż Amerykanin zawalczy dla KSW?

Były mistrz UFC trafi do KSW?
Były mistrz UFC trafi do KSW?

Hendricks występuje w kategorii wagowej do 77 kilogramów, czyli półśredniej (pod koniec swoich występów postanowił przejść do kategorii średniej). Po zwycięstwie w walce o pas mistrzowski miał na koncie 6 wygranych z rzędu. „Bigg Rigg” nie nacieszył się jednak zbyt długo tytułem najlepszego w UFC, gdyż w rewanżu musiał uznać wyższość Robbiego Lawlera.

Martin Lewandowski za pośrednictwem Twittera zapytał Johny’ego Hendricksa, czy ten kiedykolwiek gościł w Polsce. Współzałożyciel KSW tym samym wyraził swoje zainteresowanie zatrudnieniem zawodnika. Niestety, póki co Amerykanin nie odpowiedział i nie wiadomo, czy w ogóle kiedykolwiek się na to zdecyduje.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Na pewno ewentualny transfer takiej postaci, jak Hendricks byłby dla Konfrontacji Sztuk Walki powodem do dumy. Fighter obecnie jest wolnym zawodnikiem, co oznacza, że nie jest związany kontraktem z żadną organizacją. Niewykluczone więc, iż były mistrz UFC będzie chciał powrócić do oktagonu.

W ostatnich trzech walkach dla Ultimate Fighting Championship „Bigg Rigg” odnotował dwie porażki i jedno zwycięstwo. Po osiągnięciu takiego rekordu UFC nie było zainteresowane przedłużeniem kontraktu z Amerykaninem. Od tamtej pory nie wystąpił on w żadnym oficjalnym starciu na żadnej imprezie MMA.

Z kim chcielibyście zobaczyć Johny’ego Hendricksa w pojedynku w naszym kraju?

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here