Fernando Rodrigues Jr znów zaprezentuje się fanom mieszanych sztuk walki w Polsce. Brazylijczyk właśnie podpisał kontrakt z organizacją DKW Fight Night, dla której wystąpi 5 maja w Legionowie.

Były mistrz KSW ponownie wystąpi w Polsce!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

30-letni Fernando Rodrigues jest byłym mistrzem Konfrontacji Sztuk Walki. Dla KSW walczył trzykrotnie. Przegrał z Michałem Andryszakiem i Marcinem Różalskim, natomiast pokonał Karola Bedorfa. To własnie z „Różalem” Brazylijczyk stracił tytuł mistrzowski. Miało to miejsce podczas gali na PGE Narodowym. Wytatuowany fighter z Płocka rozprawił się z rywalem w 16 sekund, zaliczając przy tym jeden z najefektowniejszych nokautów w historii polskiego MMA.

Brazylijczyk to dość znana postać. Mało kto spodziewał się, że federacja DKW Fight Night go zakontraktuje. Wiadomo na razie, że zawodnik wystąpi 5 maja podczas gali sportów walki organizowanej w Legionowie. Kto będzie rywalem sportowca z Ameryki Południowej? To prawdopodobnie wyjaśni się już wkrótce. Na chwilę obecną raczej nie ma co gdybać na temat potencjalnych oponentów.

Lubicie spokój niedzielnego popołudnia??To my chętnie wam go zakłócimy :)Mamy zaszczyt poinformować, że dywizja…

Publié par DKW Fight Night sur dimanche 11 mars 2018

Rodrigues Junior w karierze MMA stoczył 15 pojedynków. Wygrał 11 z nich i prawie każdy przed czasem. W ostatnim czasie nie radzi sobie jednak w oktagonie najlepiej, chociaż jego najbliższy przeciwnik na pewno nie będzie miał łatwego zadania.

„Mamy zaszczyt poinformować, że dywizja ciężka Federacji DKW Fight Night została bardzo mocno obsadzona! Dobrze znany wszystkim Polakom, były Mistrz Federacji KSW, Fernando Santo Forte – MMA, bo o nim mowa w dniu wczorajszym w Sao Paulo podpisał kontrakt z DKW i już 5 maja na DKW Fight Night 2 w Arena Legionowo wystąpi w SUPER FIGHT. A z kim?? O tym już wkrótce. Dla nas to Mistrz. Bez względu na to kto nosi pas na biodrach, on dał mega popis swoich umiejętności” – czytamy w oficjalnym komunikacie federacji.

Wkrótce poznamy rywala Brazylijczyka. Jak myślicie, kto nim zostanie?

etoto bonus na mundial