Organizatorzy wrocławskiej gali KSW 43 każdego dnia odkrywają kolejne karty. Do oficjalnego fight cardu właśnie dopisano pojedynek Artur Sowiński kontra Salahdine Parnasse! 

Były mistrz kontra świeża krew podczas KSW 43!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Dla popularnego „Kornika” będzie to pierwszy oficjalny występ przed publicznością po grudniowej, dotkliwej porażce z Kleberem Koike Erbstem. Brazylijczyk na KSW 41 odebrał pas Sowińskiemu, a ten będzie chciał teraz zmazać plamę po przegranej i zapracować na walkę o odzyskanie tytułu mistrzowskiego.

Artur Sowiński przed grudniowym blamażem dawał sobie radę z umiejętnościami, między innymi, Łukasza Chlewickiego, Vaso Bakocevicia, Fabiano Silvy i wspomnianego Koike Erbsta. Na KSW 43 nie będzie miał jednak łatwego zadania, bowiem naprzeciw niego stanie młodziutki, utalentowany 20-latek, który może pochwalić się już całkiem sporym doświadczeniem.

Salahdine Parnasse uznawany jest za jeden z największych talentów i wschodzących gwiazd KSW. Młody Francuz do tej pory stoczył aż jedenaście walk w formule mieszanych sztuk walki i jeszcze nigdy nie schodził z oktagonu w roli przegranego! Jakie są najmocniejsze punkty tego zawodnika? Na pewno technika walki w stójce. Parnasse lubi kończyć pojedynki przed czasem, chociaż w swoim debiucie dla organizacji Lewandowskiego i Kawulskiego wygrał z Łukaszem Rajewskim dopiero na punkty.

KSW 43 kto walczy?

Gala KSW 43 odbędzie się w Hali Stulecia we Wrocławiu dokładnie w dniu 14 kwietnia. Podczas tego wydarzenia zobaczymy osiem pojedynków, z czego nie znamy jeszcze bohaterów połowy z nich.

Aktualna karta walk KSW 43 wygląda następująco:

  • Janikowski vs. Bahati
  • Andryszak vs. De Fries
  • Soldić vs. Du Plessis
  • Sowiński vs. Parnasse

Jeżeli chcesz obejrzeć KSW 43 w internecie, kliknij TUTAJ!

etoto bonus na mundial