Bukmacherzy dodali do swoich ofert pierwsze kursy na zbliżającą się galę KSW 42, która odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi. W super fighcie faworytem jest Mamed Khalidov, który zmierzy się z Tomaszem Norkunem! 

Bukmacherzy nie dają większych szans Narkunowi

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Największe polskie firmy bukmacherskie płacą za zwycięstwo Czeczena z polskim paszportem około 1.60. Oznacza to, że za każde postawione 10 złotych możemy zarobić nieco ponad 4 (po odjęciu podatku).

Narkun może dać zarobić!

Decydując się na wytypowanie Narkuna, opłacalność naszych starać znacznie wzrasta. Gdyby to 3 marca wygrał starcie właśnie mistrz kategorii półciężkiej, za każde postawione 100 złotych na pewno podwoicie wniesioną stawkę! Kursy, oczywiście, cały czas się wahają, dlatego mogą wzrastać lub spadać w zależności od aktualnych wiadomości, prognoz ekspertów oraz popularności danych typów.

W chwili obecnej dobre kursy na zbliżające się KSW oferuje bukmacher Totolotek. Jeżeli nigdy nie obstawialiście, a chcielibyście tego spróbować, możecie założyć konto do gry dosłownie w kilka minut. Co najważniejsze, przy rejestracji otrzymuje się 20 złotych za darmo na obstawianie, a w przypadku zlecenia wpłaty można zarobić nawet dodatkowe 500!

Khalidov Mańkowski walka
Khalidov kontra Mańkowski

Niepokonany wojownik!

Narkun, zwany też „Żyrafą”, jest niepokonany od 5 gal KSW. Co ciekawe, wszystkie z tych pojedynków kończył przed czasem, dzięki czemu jest w tej kwestii obecnie jednym z lepszych zawodników federacji. Jeżeli ktoś lubi ryzyko, może pokusić się o obstawienie tego, że wojownik ze Stargardu Szczecińskiego zakończy pojedynek z Khalidovem przed czasem! Kurs w tym przypadku jest jeszcze wyższy!

Dla Mameda starcie w pojedynku o określonym limicie wagowym nie jest nowością. Ostatnio walczył on w ten sposób z Borysem Mańkowskim. Starcie obu zawodników zakończyło się zwycięstwem Khalidova, który wygrał na punkty po upływie trzech rund.

Totolotek posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

etoto bonus na mundial