Borys Mańkowski nie będzie mógł wystąpić w Ergo Arenie podczas KSW 44, które odbędzie się 9 czerwca. Zawodnik doznał poważnej kontuzji zerwania więzadeł w stawie skokowym. 

Borys Mańkowski kontuzjowany. Nie będzie na KSW 44!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Popularny „Diabeł Tasmański” miał podczas KSW 44 zaprezentować się publiczności po raz pierwszy po utracie pasa mistrzowskiego federacji. Niestety, przez kontuzję jego występ został odwołany. Kibice nie muszą jednak załamywać rąk, gdyż w miejsce Mańkowskiego organizatorzy gali wpisali do karty walk Michała Materlę.

Mańkowski utracił tytuł mistrza swojej kategorii wagowej po dość szybkiej porażce ze Scottem Askhamem. Przed tym pojedynkiem miał na koncie aż trzy wygrane z rzędu i raczej mało kto spodziewał się, że straci pas i tym samym po raz kolejny będzie musiał odbudowywać swoją reputację.

Na razie nie wiadomo, kiedy członek Berserkers Team będzie mógł powrócić do oktagonu. Jego lekarze w tej sprawie się nie wypowiadają, ale prawdopodobnie wkrótce na ten temat pojawi się coś więcej.

Oficjalny plakat KSW 44
Oficjalny plakat KSW 44

Wiadomo już na sto procent, że miejsce Mańkowskiego zajmie Michał Materla. W najbliższym czasie wyjaśni się, z kim będzie się pojedynkował.

KSW 44 odbędzie się 9 czerwca w Trójmieście. W walce wieczoru zobaczymy długo wyczekiwane spotkanie Mariusza Pudzianowskiego z Karolem Bedorfem. Podczas imprezy w oktagonie pojawi się także Tomasz Oświeciński, który skrzyżuje rękawice z bośniacką gwiazdą muzyki rozrywkowej, Erko Junem.

 

etoto bonus na mundial