Trener Mameda Khalidova wypowiedział się na temat najbliższego pojedynku swojego podopiecznego. Według Szymona Bońkowskiego pracujący z nim zawodnik nie musi obawiać się Tomasza Narkuna, a głównie jego umiejętności grapplerskich. 

Bońkowski: Mamed nie ma się czego obawiać!
Szymon Bońkowski (Kadr z wywiadu MMARocks)

Tomasz Narkun nie jest faworytem dla bukmacherów. Mimo wszystko, niektórzy eksperci uważają, że popularny „Żyrafa” ma szansę na wygranie najbliższej walki dzięki swoim umiejętnościom grapplerskim. Pojedynek Narkuna z Khalidovem będzie main eventem KSW 42.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Szymon Bońkowski jest przekonany, że jego podopieczny jest świetnie przygotowany do marcowego pojedynku. Zdradził, że do walki z Narkunem przygotowuje Mameda wiele sław MMA z całego świata.

– „Wbrew pozorom Mamed nie ma czego się obawiać jeżeli chodzi o ten grappling. Wiele osób mówi, że przewaga Tomka jest właśnie w tej płaszczyźnie. Przyjeżdżają do nas ludzie na światowym poziomie i Mamed również jest na światowym poziomie jeżeli chodzi o grapppling” – powiedział Bońkowski w rozmowie z portalem MMANews.pl

Mamed Khalidov nie przegrał w KSW od 2010 roku. Szkoleniowiec Czeczena uważa, że jego zawodnik ma szansę zaskoczyć rywala w Atlas Arenie nawet w chwycie, który wydaje się domeną „Żyrafy”.

– „Nie powiedziałbym, że w czysto chwytanej walce Mamed byłby skazany na porażkę. Wydaje mi się, że może tutaj także Tomka zaskoczyć” – zakończył Bońkowski.

Najbliższa Konfrontacja Sztuk Walki odbędzie się 3 marca w Łodzi. Bukmacherzy nie mają wątpliwości, na kogo stawiać na KSW 42. Rzadko zdarzają się jednak gale bez niespodzianek i wielu kibiców ma nadzieję, że i tym razem pojedynki będą pełne emocji i zwrotów akcji.

Zobacz oficjalną zapowiedź main eventu łodzkiego KSW!

etoto bonus na mundial